Українська
User navigation
logout icon Вийти

Депіляція

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Депіляція

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Послуги депіляції

Шукаєте майстра депіляції неподалік будинку чи роботи, щоб було зручно забігати на процедури між справою? Тоді відкривайте головну сторінку сервісу Мапус та вибирайте потрібну категорію послуг, а потім знаходите виконавців поблизу себе. Це зручний варіант для пошуку будь-яких послуг, у тому числі у сфері краси та здоров'я. Ми не беремо комісій, не обмежуємо спілкування користувачів, а отже вам не доведеться переплачувати за потрібні послуги.

Видалення волосся: який спосіб вибрати?

Для початку варто розібратися в поняттях епіляція та депіляція. Перший спосіб видалення волосся має на увазі руйнування волосяних фолікулів, через що ріст волосся припиняється і з часом припиняється зовсім. Епіляцію проводять лазером, електричним струмом, спалахами світла (фотоепіляція). А депіляція – це видалення з поверхні шкіри лише видимої, зовнішньої частини волосся. Депіляція – це гоління, шугаринг, ваксинг, видалення волосся електродепілятором, пінцетом або ниткою.

Через різницю в підходах різняться і ціни: сеанси видалення волосків лазером або фотоепілятором дорожчі, тому що проводяться в умовах салону під контролем досвідченого фахівця-косметолога. Депіляція - більш простий процес, багато майстрів працюють вдома.

Вартість процедури депіляції залежить від обраної зони: чим вона більша, тим дорожче доведеться заплатити. Традиційно волосся видаляється на ногах, у зоні бікіні, у пахвах. Люди з темними волосками на руках також часто вдаються до їхньої депіляції. Після видалення волосся воском або шугарінга шкіра залишається гладкою протягом кількох тижнів, потім потрібно буде дати волоскам трохи відрости, щоб віск або розплавлений цукор могли «зачепити» їх.

Перед тим, як записатися на процедуру депіляції, дізнайтеся у майстра:

на яких матеріалах він працює? Справжній професіонал ніколи не пропонуватиме клієнтам неперевірені склади, всі косметичні засоби повинні бути сертифіковані та безпечні з погляду алергії;

як дотримуються вимоги до чистоти та стерильності на робочому місці. Одноразові простирадла, бандажні смужки, рукавички — ці та інші розхідники повинні бути для кожного клієнта. Шпателі теж мають бути одноразовими. Такі інструменти, як пінцети та ножиці, повинні проходити триступінчасте очищення.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt