Українська
User navigation
logout icon Вийти

Манікюр

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Манікюр

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

ЧСМ

Послуги манікюру

Знайдіть майстра манікюру з виїздом додому або фахівця, який працює поряд з вашим будинком, на Мапус. Тут свої послуги пропонують досвідчені майстри з догляду за нігтями та нейл-дизайну, а також новачки, які напрацьовують клієнтську базу – їхні послуги коштують дешевше. Мапус створений для швидкого пошуку та пропозицій послуг на районі, якщо ви ще не зареєструвалися у сервісі, зараз саме час зробити це.

Які послуги можна отримати вдома?

Для роботи майстру манікюру потрібен певний набір інструментів, він легко ховається у спеціальну валізу. Завдяки цьому майстри можуть працювати на виїзді, тобто прямо вдома у клієнтів. Деякі приймають у себе, щоб не платити за оренду салону. Якщо ви плануєте відвідати такого майстра або викликати його додому, обов'язково поцікавтеся, як він стерилізує інструменти – пилки, ножиці. Найнадійніший варіант - жарова шафа, в якій під дією високої температури знищуються всі патогени, віруси та бактерії. Якщо майстер каже, що для повної дезінфекції інструменти достатньо обдати окропом або протерти спиртом, не довіряйте йому свої руки!

Майстри манікюру пропонують широкий спектр послуг:

  • Класичний манікюр (апаратний чи обрізний). Включає стрижку і підпилювання нігтьової пластини, видалення кутикули.
  • Зміцнення нігтів. Ломкі, витончені нігті можуть бути навіть у здорової людини. Якщо це суто косметична проблема, не пов'язана із захворюваннями, вирішити її можна лише спеціальною косметикою. Вона наноситься на нігті та захищає їх від пошкоджень, дозволяючи відростити потрібну довжину.
  • Догляд за шкірою рук. Одна з найпопулярніших процедур — парафінотерапія. Воно зволожує шкіру та одночасно зміцнює нігті.
  • Нарощування нігтів, корекція, покриття гель-лаком. Довготривалий манікюр, який протримається на ваших руках щонайменше три тижні - ідеальний варіант для тих, хто хоче, щоб нігті мали доглянутий вигляд. При цьому дизайн може бути будь-яким - від нейтрального та універсального нюду до найкреативніших малюнків, наклейок, блискучих стразів.

Вибираючи майстра манікюру, орієнтуйтеся не лише на його прайс, а й на фото готових робіт. Саме вони – візитна картка, що дозволяє оцінити акуратність, креативність, професіоналізм майстра.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt