Українська
User navigation
logout icon Вийти

Масаж

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Масаж

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Послуги масажиста

Знайти спеціаліста, який пропонує послуги масажу, ви завжди можете на Мапус, до того ж наша мапа дає можливість шукати майстрів поблизу будинку або роботи, щоб було зручно добиратися. Ви також можете виступати у ролі виконавця та заробляти на тому, що вмієте робити. Створення профілю не забере багато часу: потрібно вказати ім'я, номер телефону та адресу електронної пошти. На ваш телефон ми надішлемо смс з кодом підтвердження.

Дізнайтесь, як записатися на масаж

Масаж відноситься до мануальних технік. Залежно від цілей масаж використовують, щоб відновитись після травм. Спортивні та побутові травми,  переломи та вивихи – такі проблеми часто обмежують рухливість людини, через що її м'язи слабшають. Масаж допомагає повернутися в норму та відновити функції тіла.

Надати шкірі пружність. Косметичний масаж бореться з целюлітом, в'ялістю шкіри та іншими дефектами, а також допомагає зробити тіло більш підтягнутим.

Запобігти розвитку хронічних захворювань. Профілактичний масаж призначається і дітям, і дорослим, щоб запобігти появі проблем зі здоров'ям.

Зняти м'язову напругу. З цим завданням добре свої методики звикористанням рослинних олій та інших косметичних продуктів.

Якщо ви бажаєте записатися на масаж, вибирайте виконавця на Мапус. Обов'язково дізнайтеся у фахівця, чи має він відповідний диплом, які види масажу він робить.Не забувайте, що масаж, як і будь-яка техніка впливу на тіло, має низку протипоказань, серед яких — підвищена температура тіла, інфекційні захворювання, проблеми з серцем і судинами.

Вартість масажу залежить від виду, а також того, де проводиться сеанс. Ціни на масаж вдома нижчі, ніж у салоні, адже майстру не доводиться платити за оренду приміщення. Багато масажистів працюють із виїздом додому, але заплатити за таку послугу доведеться дорожче, оскільки майстру доведеться брати із собою стіл. Масаж краще робити курсом із 10-20 процедур залежно від складності проблеми, тоді його результат буде стійким.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt