Українська
User navigation
logout icon Вийти

Перукарські послуги

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Перукарські послуги

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Послуги перукаря

Хочете знайти перукаря поблизу будинку? Тоді відкривайте сервіс, шукайте відповідну категорію послуг та обирайте виконавців у своєму районі. Наш сервіс створений для простого, швидкого та безкоштовного пошуку замовників та виконавців, використовуйте його, щоб обрати гарного перукаря поряд!

Знайдіть свого перукаря на Мапус

Практично всі жінки, та й багато чоловіків, які стежать за своєю зовнішністю знають, як непросто знайти свого майстра. Щоб кожна стрижка або фарбування не перетворювалися на гру «пощастить-не пощастить», перукар має бути досвідченим, який володіє різними техніками і, звичайно, стежить за останніми трендами у своїй індустрії.

На Мапус ви можете обрати перукаря з виїздом додому. Це зручний варіант для тих, хто з якихось причин не хоче йти до салону. Майстер привезе із собою інструменти, а вам залишиться лише підготувати для нього місце – добре освітлене, досить просторе. Послуги перукаря вдома надають багато майстрів, але працюють вони зазвичай по одному-двох районах, поряд з будинком. Така робота дозволяє їм заощаджувати на оренді місця у салоні, тому і стрижка обходиться їхнім клієнтам дешевше.

Як обрати гарного перукаря?

  • Насамперед, дивіться на фото робіт майстра. Саме живі приклади – наочна демонстрація рівня професіоналізму.
  • Запитайте у перукаря про його досвід, про те, коли він востаннє проходив навчання або відвідував семінар. Чим більше перукар навчається, що більше він дізнається нового, то краще.

  Якщо плануєте складне фарбування, таке як омбре, балаяж чи аіртач, уточніть, на яких матеріалах працює майстер. Вони мають бути сертифікованими, безпечними та якісними.

Викликати перукаря додому можна не лише для стрижки. Багато професіоналів пропонують послуги лікування та відновлення волосся, роблять святкові укладання, підбирають професійний догляд залежно від типу волосся та проблеми клієнта.

Шукайте перукарів з виїздом додому у нашому сервісі! А якщо ви самі — сертифікований майстер зі стрижок, фарбування та догляду за волоссям, пропонуйте тут свої послуги. Отримайте статус перевіреного виконавця, і замовлень побільшає. Спробуйте, впевнені, у вас все вийде.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt