Українська
User navigation
logout icon Вийти

Педикюр

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Педикюр

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Послуги педикюру

Знайти майстра, який робить педикюр вдома поблизу вас, допоможе Мапус - зручний сервіс для замовлення та пропозиції послуг на районі. Створіть обліковий запис, щоб бачити контактні дані виконавців, а потім вибирайте потрібного спеціаліста на мапі або створіть власне завдання. Це безкоштовно та не займе багато часу, для реєстрації потрібно лише підтвердити номер телефону та вказати адресу електронної пошти. Цю адресу ми будемо використовувати для зв'язку з вами у тих випадках, якщо ви забудете дані для входу, а також зрідка надсилатимемо інформацію про важливі оновлення у сервісі.

Майстер педикюру вдома — зручно та недорого.

Поширена думка про те, що майстри педикюру займаються лише нігтями, є помилковим. Багато фахівців у цій сфері мають медичну освіту подологу – лікаря, який займається проблемами шкіри стоп та нігтьової пластини. Тому вони пропонують такі послуги:

Видалення мозолів, натоптишів, бородавок. Такі проблеми — не рідкість, і завдають дискомфорту будь-якої пори року, а влітку стають причиною, через яку людина не хоче носити відкрите взуття.

Регулярний догляд за стопами із тріщинами. Часто потрібно людям із хронічними захворюваннями ендокринної системи — у них шкіра на стопах особливо чутлива та суха, тому часто з’являються тріщини.

Лікування нігтьової пластини. До подолога можна звернутися, якщо ви зіткнулися з вростанням нігтя, грибковим захворюванням, травмували нігтьову пластину, через що її зростання стало проблемним. Окрім цього, майстри педикюру також запропонують вам покриття нігтів лаком, видалення кутикули апаратним або обрізним способом, а також видалення ороговілої шкіри з п'ят. Влітку також можна покрити нігті гелем-лаком, щоб педикюр залишався ідеальним протягом кількох тижнів. У холодну пору року таке покриття краще не робити, тому що в закритому взутті виникає сильне навантаження на нігті, і можуть виникнути серйозні проблеми.

Знайти майстра педикюру вдома, на Мапус просто відкривайте мапу свого району і обирайте категорію «послуги педикюру». Зліва від мапи будуть відкриватися профілі виконавців, де ви можете ознайомитись із прайсом на педикюр, усіма послугами майстра, місцем його роботи.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt