Українська
User navigation
logout icon Вийти

Персональний тренер

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Персональний тренер

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Послуги персонального тренера

Хочете зайнятися спортом чи зробити тренування ефективнішими? Тоді вам потрібні послуги персонального тренера, який допоможе підібрати оптимальний комплекс вправ і надасть рекомендації щодо раціону з урахуванням вашої активності, ваги та поставленої мети. Знайти такого фахівця можна в сервісі Мапус — послуги пропонують досвідчені тренери, які працюють у фітнес-центрах і спортивних клубах по всій країні.

Навіщо потрібні індивідуальні тренування?

Професійний тренер - це людина, яка відмінно розуміється на анатомії, фізіології, вміє працювати з людьми і знаходити до них підхід. Вартість персональних тренувань вища за групові заняття, проте вона повністю виправдовує себе. Тренер допоможе, коли потрібно:

Скласти програму тренувань для скидання зайвої ваги чи набору м'язової маси. Тренери працюють як із професійними спортсменами, яких готують до виступів та змагань, так і з тими, хто займається просто для себе.

Відновити фізичну форму після травмування. З такими клієнтами працюють не всі тренери, а лише ті з них, які мають відповідну освіту. При цьому у вас можуть попросити довідку від лікаря про те, що вам не заборонено займатися.

Під час індивідуального заняття тренер не тільки покаже та розкаже, які вправи у вашому випадку будуть ефективними, а й відпрацює з вами техніку їх виконання. Це важливо, адже неправильна техніка може не просто звести користь занять до нуля, а й нашкодити вам викликати м'язове розтягнення, перевантажити хребет і суглоби.У довготривалій перспективі неправильні тренування завдадуть серйозної шкоди здоров'ю. Вартість заняття з тренером у тренажерному залі зазвичай невелика, тому витратитись хоча б на один урок варто у будь-якому випадку.

Знайдіть персонального тренера на Мапус

Щоб вибрати тренера неподалік будинку або роботи, відкривайте головну сторінку сервісу і шукайте там свій район. Коли вкажете потрібну вам категорію послуг, зліва від картки з'являться профілі виконавців. Заходьте в них, щоб дізнатися про їхні послуги, досвід, кваліфікацію та розцінки, а потім пишіть або дзвоніть тому, хто вам більше підходить. Не забудьте потім залишити відгук, це допоможе професійному фахівцеві підвищити рейтинг.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt