Українська
User navigation
logout icon Вийти

Психолог

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Психолог

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Психолог

Знайти кваліфікованого психотерапевта чи психолога вам допоможе Мапус. Увійдіть, щоб мати можливість зв'язатися з будь-яким спеціалістом, а потім знайдіть потрібного вам професіонала поряд з будинком на нашій карті. Вам не доведеться платити жодних комісій, наш сервіс безкоштовний і для замовників, і для виконавців.

Психолог, психотерапевт – у чому різниця?

Психолога від психотерапевта відрізняє те, що перший немає медичної освіти. При цьому психолог працює з різними проблемами, але не може виписати рецепт на медичні препарати або поставити клінічний діагноз. До психолога звертаються з різних питань, він може допомогти розібратися в собі, своїх відносинах з оточуючими, розвинути комунікативні навички, відновити душевну рівновагу.

Ціна консультації психолога багато в чому залежить від того, де проходить сеанс, як довго він триває, а також із якою проблемою звернувся клієнт. При цьому слід розуміти, що від останнього фактора також залежить кількість рекомендованих сеансів — вирішити проблему за один раз зазвичай неможливо, іноді потрібна тривала терапія.

Знайти психолога на Мапус і записатися на сеанс можна двома способами:

  • Створивши завдання. Чим докладніше ви опишете, який фахівець вам потрібен, яких результатів ви чекаєте від роботи з ним, тим більше шансів знайти професіонала у потрібній галузі. Після цього вам залишиться лише дочекатися відгуків та обрати виконавця. Ми будемо раді, якщо після роботи з психологом ви залишите свій відгук про нього, про те, чи залишилися ви задоволені зверненням.
  • Пошук на мапі дуже простий: знайдіть своє місто або район, а потім шукайте фахівців у вибраній категорії. Якщо ви авторизовані у сервісі, то одразу побачите контактні дані психологів та зможете зв'язатися з ними.

Психологічне консультування може проводитися очно чи дистанційно. Другий варіант особливо зручний для мешканців невеликих міст, селищ, де кваліфікованих спеціалістів небагато чи немає зовсім — для зв'язку з психологом потрібен лише доступ до інтернету, проводити сеанси можна прямо з дому.

Використовуйте Мапус, щоб швидко знайти потрібного спеціаліста та заощадити на його послугах. Або ж пропонуйте свої послуги у сфері, в якій ви компетентні.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt