Українська
User navigation
logout icon Вийти

Стилісти іміджмейкери

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Стилісти іміджмейкери

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Послуги стиліста-іміджмейкера

Послуги персонального стиліста-іміджмейкера користуються попитом у тих, хто хоче змінити свій стиль. Знайти такого фахівця ви можете у сервісі Мапус, де зібрані всі професіонали різних галузей з усієї країни. Шукайте потрібного вам майстра на мапі, поряд з будинком, зв'язуйтесь з ним безпосередньо та домовляйтесь про співпрацю! Вам не потрібно платити комісії, сервіс повністю безкоштовний.

Як найняти стиліста, і навіщо він потрібний?

Бажання добре виглядати, вміти підібрати одяг під свій тип фігури таким чином, щоб він підкреслював переваги і приховував недосконалість, притаманну багатьом жінкам та чоловікам. Іноді до стиліста звертаються, щоб підібрати гардероб у зв'язку зі зміною роботи або соціального статусу, коли оточення і статус, зобов'язують завжди виглядати відмінно. А іноді клієнтами персональних іміджмейкерів стають люди, які зрозуміли, що навіть таке завдання, як власний стиль, краще довірити професіоналом, щоб отримати найкращі результати.

Серед послуг персональних стилістів можна знайти:

супровід на шопінг. Це зручний варіант для тих, хто часто розчаровується у куплених речах, прийшовши додому та побачивши себе у дзеркало. Стиліст допоможе вибрати одяг, який сидітиме на вас ідеально, розповість, як поєднувати окремі елементи, щоб створювати повсякденні та урочисті образи, які аксесуари підібрати.

підбір гардеробу. Робити покупки в такому випадку можна онлайн, не обов'язково ходити у багатолюдні ТЦ. Стиліст складе основну базу вашого гардеробу з урахуванням способу життя, професії, темпераменту та фігури. Після цього ви зможете доповнювати цей базовий Look речами у рекомендованому стилі, щоб вони відмінно поєднувалися з одягом, що вже є.

підбір кольорової гами. Стиліст допомагає своїм клієнтам вибирати кольори та відтінки, які найкраще поєднуються з кольором шкіри, очей та волосся, тобто кольоротипу. Потім на основі обраної палітри кольорів підбирається одяг.

Щоб замовити послуги персонального іміджмейкера, створіть завдання або знайдіть відповідного виконавця прямо на мапі. Це зручно та заощадить вам багато часу. Використовуйте Мапус, коли потрібні послуги на районі.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt