Українська
User navigation
logout icon Вийти

Тату майстер

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Тату майстер

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Послуги тату-майстра

Знайти хорошого тату-майстра, який втілить ваше бажання зробити класне татуювання у життя, вам допоможе сервіс Мапус. Відкривайте мапу та вибирайте спеціалістів у потрібній категорії поблизу будинку! Це зручно та не займе багато часу. З будь-яким майстром можна безпосередньо зв'язатися, без посередників, головне — бути авторизованим у нашему сервісі.

Скільки коштує тату?

Все залежить від складності ескізу, розмірів татуювання, а також професіоналізму майстра. Потрапити до досвідченого майстра іноді непросто, його графік може бути розписаний кілька місяців наперед. Але можна й заощадити на тату, якщо вирушити на сеанс до учня — працювати він у будь-якому разі буде під наглядом майстра. Інший варіант, що дозволяє зробити тату майже задарма, - це погодитися на ескіз, запропонований татуювальником. Для відпрацювання нової техніки фахівці часто шукають бажаючих, даючи рекламу на сторінках своїх соцмереж.

Щоб знайти тату-майстра, використовуйте Мапус. Ви можете відразу ж зв'язатися з обраним виконавцем, або створити завдання. Опишіть, яке татуювання ви хочете, додайте фото ескізу, а також вкажіть ціну, яку готові заплатити.

На що звернути увагу, вибираючи тату-майстра чи салон?

На те, як там ставляться до стерильності та піклуються про здоров'я клієнтів. Обладнання має бути професійним, пігменти якісними та безпечними. Інструменти повинні діставатися з жарової шафи і діставатися з крафт-пакету при вас.

На фото готових робіт. Вибираючи тату, ви, напевно, переглянули не одну сотню ескізів. Щоб майстер міг втілити ескіз на шкірі, йому потрібен досвід роботи саме в цій техніці. Попросіть його показати фото зроблених тату, оцініть їхню якість. Є сумніви? Краще відмовитися та пошукати іншого майстра.

На те, що ще вміють майстри у цій тату-студії. Багато з них пропонують послуги перекриття та коригування невдалих тату, а також маскування шрамів, роблять пірсинг та перманентний макіяж. Чим більший спектр послуг у салону, тим вищий професіоналізм його співробітників.

Шукайте найкращих тату-майстрів на Мапус, залишайте відгуки за результатами звернення до них. Ми робимо все, щоб пошук будь-яких послуг був для вас простим та зручним.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt