Українська
User navigation
logout icon Вийти

Догляд за бровами

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Догляд за бровами

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Послуги бровіста

Шукаєте професіоналів у б'юті-індустрії поблизу будинку? Потрібен хороший бровіст з великим досвідом? Тоді відкривайте головну сторінку сервісу Мапус, шукайте своє місто або район на мапі та пишіть спеціалістам у потрібній категорії безпосередньо, без посередників. Ми не стягуємо комісію з користувачів, робимо все, щоб наш сервіс залишався зручним та інтуїтивно зрозумілим.

Знайдіть майстрів бровістів поруч із будинком!

Акуратно оформлені брови зараз вважаються ознакою гарного тону. При цьому мода на їх форму часто змінюється, хоча слідувати їй зовсім не обов'язково. Адже головне - підібрати ту форму, яка йде саме вам, з урахуванням форми обличчя, розрізу очей та інших особливостей.

Під час процедури бровіст може запропонувати такі послуги:

Вибір форми. За допомогою правильної форми брів можна візуально розширити очі, зробити погляд молодшим і виразнішим, приховати недосконалості форми носа і навіть надати обличчю емоційного забарвлення.

Видалення зайвих волосків. Для цього бровісти використовують різний інструмент: хтось прибирає волоски пінцетом або ниткою, хтось за допомогою воску. Результат - гладка шкіра, красива, без єдиної волосинки.

Очищення шкіри скрабом, підготовка до фарбування. Щоб фарба ідеально лягла на шкіру та волоски, потрібно ретельно видалити з них косметику, шкірний жир та інші забруднення. Для цього використовуються спеціальні склади з частинками, що відлущують або міцелярну воду.

Фарбування брів. Колір підбирається з урахуванням кольору волосся на голові і навіть тону шкіри. Блондинкам з теплими, медовими нотками у волоссі йдуть м'які відтінки графіту та коричневого, брюнеткам – чисто чорний колір. Фарба може бути перманентною, для фарбування також використовується хна. При цьому підфарбовувати брови доведеться хоча б раз на місяць, тому що через часті вмивання та використання косметики фарба швидко змивається.

Знайти свого майстра з брів так само важливо, як і знайти свого перукаря. Від того, наскільки правильно буде підібрано форму та колір брів, залежить архітектура всього обличчя в цілому. Отже, шукати майстра потрібно серед професіоналів. Вибирайте на Мапус перевірених виконавців, з рекомендаціями та досвідом. Обов'язково попросіть кілька фото попередніх робіт у форматі «до» та «після», це допоможе не помилитись у виборі.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt