Українська
User navigation
logout icon Вийти

Догляд за віями

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Догляд за віями

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Послуги по віях

Шукаєте майстра для догляду за віями? Знайдіть його у своєму районі на сервісі Mapus.ua, де всі послуги зібрані на одній мапі. Ми допомагаємо замовникам та виконавцям знаходити один одного швидко, не беремо комісій з користувачів та дбаємо про те, щоб сервіс залишався зручним та доступним для всіх. Скачайте мобільний додаток Мапус, щоб завжди мати можливість відгукуватися на завдання або створювати власні.

Якісний догляд за віями довірте професіоналам

Майстри, що працюють з віями, — лешмейкери. Вони пропонують послуги з нарощування та фарбування вій, а також ламінування - так називається процедура, що надає віям привабливий вид на тривалий час.

Що варто пам'ятати, звертаючись до Лешмейкер?

Ціна на нарощування вій залежить від матеріалу, який буде використаний, довжини, тоща. Матеріали преміальної якості роблять послугу дорожчою, але й зводять ризик алергії на нуль, а вії тримаються краще.

Робити процедуру потрібно в добре освітленому приміщенні, де дотримуються вимог  стерильності. Інструмент повинен проходити обробку, а простирадла для клієнток, як і інші розхідники, — бути одноразовими.

Після нарощування майстер повинен розповісти вам, як доглядати вії. Доведеться відмовитися від звички спати обличчям у подушку, терти очі, вмиватися з косметикою, що містить олію. Розчісувати вії потрібно спеціальною щіточкою, зазвичай майстри дарують її після процедури.

Знайти хорошого майстра по війям на Мапус, ви можете двома способами: на мапі або шляхом створення замовлення.У першому випадку ви можете відразу зв'язатися з будь-яким лешмейкером, знайшовши його на мапі. Зверніть увагу, що контакти бачать лише авторизовані користувачі, це зроблено з метою захисту від спаму. Другий варіант зручніший для тих, хто хоче отримувати відгуки від майстрів, а не обдзвонювати їх самостійно.

Тим, хто пропонує послуги нарощування, фарбування або ламінування вій, ми пропонуємо створити профіль виконавця в сервісі Мапус. Це розширить ваші можливості щодо пошуку та залучення клієнток, дозволить більше заробляти, не вкладаючись у рекламу. Просіть ваших клієнток залишати вам відгуки, щоб рейтинг виконавця зростав, а ви опинялися серед найкращих у своїй справі!

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt