Українська
User navigation
logout icon Вийти

Благоустрій території та фасадні роботи

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Благоустрій території та фасадні роботи

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Благоустрій території

Якщо хочете доручити благоустрій присадибної ділянки професіоналу, шукайте його на Mapus.ua, де фахівці з озеленення, ландшафтного дизайну пропонують свої послуги! Тут також можна знайти майстрів, які займаються фасадними роботами. Спілкуйтеся з виконавцями безпосередньо, домовляйтеся про ціну і терміни, економте час і гроші.

Які послуги з благоустрою можна замовити?

Приватний будинок - це і великий плюс у вигляді власної ділянки землі, і постійна, багаторічна робота. Територію потрібно підтримувати у чистоті, озеленювати, упорядковувати і облагороджувати - такі справи забирають багато часу і сил, які є не завжди. Благоустрій території можна довірити спеціально навченим людям, тоді вкладення у власний будинок окупляться багаторазово, а результат буде радувати.

Послуга з благоустрою та озеленення також затребувана серед власників і орендарів магазинів, торгових центрів, кафе і барів. Підтримка порядку і краси на території для них є обов'язковою вимогою з боку міської влади.

Що пропонують майстри, чиї контакти представлені у цій категорії Мапус?

 • Озеленення ділянки. Запрошений фахівець займеться посадкою газонної трави, дерев, чагарників, квітів. При цьому він підкаже, які сорти саджанців краще обирати з урахуванням розташування і рельєфу ділянки, рівня природного освітлення та типу грунту, які культури краще поєднуються між собою.
 • Роботи з ландшафтного дизайну: розбивку клумб, альпійських гірок, саду каменів, ставка і так далі. При правильному налаштуванні грамотно розташовані об'єкти ландшафтного дизайну надають ділянці цілісність - візуальну, концептуальну. Для цього фахівець спочатку готує проект, а потім вже втілює його у життя.
 • Укладання тротуарної плитки, асфальту. Окрім зеленої зони, на території біля будинку обов'язково потрібні доріжки з твердим покриттям, стоянка для автомобіля. Викличте майстра для асфальтування прибудинкової території, паркувального місця, він швидко впорається із завданням швидко завдяки досвіду і наявності потрібного інструменту.
 • Прибирання території, спіл старих дерев або сухих гілок, земляні роботи невеликого масштабу, наприклад, орання землі, оформлення грядок тощо. Все те, на що у вас немає часу, запрошений майстер візьме на себе. Він позбавить ділянку від бур'янів, внесе добрива, розпушит грунт, підстриже газон і живопліт з чагарників.
 • Фасадні роботи. Під такими роботами розуміється цілий ряд різнопланових завдань, починаючи від простої мийки зовнішніх стін для видалення бруду і пилу і закінчуючи утепленням фасаду, його обробкою спецільними засобами. Вартість фасадних робіт, в останньому випадку, складається з вартості матеріалів, площі фасаду, складності завдання і кількості задіяних фахівців.

Кому довірити озеленення ділянки?

Сервіс Mapus.ua дає користувачам можливість шукати виконавців двома способами. Найбільш зручний варіант - створення завдання. Всього кілька кроків, і ви зможете знайти кращого фахівця для озеленення ділянки або фасадних робіт:

 • Авторизуйтесь або створіть акаунт, якщо ви ще не зробили цього раніше.
 • Натисніть кнопку «Створити завдання» на мапі, попередньо обравши категорію «Благоустрій території та фасадні роботи».
 • Заповніть всі поля, коротко і детально описавши завдання, вказавши вартість робіт. Якщо ви готові торгуватися, посуньте повзунок «Можливий торг» у відповідне положення.
 • Визначтеся з термінами. Якщо потрібно термінове озеленення території, вкажить, що роботу потрібно виконати саме зараз. Можна також вказати конкретні дати, в які потрібно вкластися.

Коли ви завершите створення завдання, воно відправиться на розгляд до модератора. Якщо завдання не порушує правила сервісу, воно з'являється у вигляді мітки на мапі, а також у переліку доступних для виконавців завдань. Таким чином, майстри із озеленення дворів і прибудинкових територій побачать ваше замовлення і зможуть відгукнутися на нього.

Як обрати дійсно хорошого фахівця із благоустрою? Можливо, ці кілька порад вам знадобляться.

 • Для нескладних робіт, наприклад, стрижки газону або висадки квітів, можна запросити майстра без досвіду, це обійдеться дешевше. Головна вимога до виконавця у такому випадку - акуратність під час роботи.
 • Серйозні завдання, на зразок повного перепланування ділянки із зонуванням та ландшафтним дизайном, довіряйте тільки професіоналам з відповідною освітою та досвідом. Інакше є ризик, що куплені дорого екзотичні рослини не приживуться на грунті вашої ділянки, а фонтанчик в саду швидко заб'ється піском. Тільки фахівець знає, як не тільки втілити ваші бажання з благоустрою території, а й забезпечити цим ідеям життєздатність.

Перевірених виконавців у сервісі Мапус ми відзначаємо галочкою зеленого кольору. Це означає, що майстер надав відповідні документи, що підтверджують його особу та кваліфікацію. Для великих проектів, що мають на увазі солідні витрати, рекомендуємо обирати тільки таких фахівців, а також попередньо вивчити портфоліо і відгуки.

Шукайте майстрів для фасадних робіт і благоустрою легко і швидко на Mapus.ua! Ми не стягуємо комісію з користувачів, надаємо виконавцям і замовникам можливість прямого спілкування прямо на сайті.

 

 

 

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt