Українська
User navigation
logout icon Вийти

Виготовлення та ремонт меблів

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Виготовлення та ремонт меблів

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Виготовлення та ремонт меблів

У цьому розділі сервісу Mapus.ua свої послуги пропонують фахівці із реставрації та виготовлення меблів, які допомагають повернути красу -  диванам, кріслам - початковий вигляд або навіть зробити їх ще краще. Шукайте відповідного майстра на мапі у вашому районі, зв'язуйтеся з ним безпосередньо і домовляйтеся про взаємовигідні умови співпраці!

Ремонт меблів. Чим можуть допомогти фахівці?

Реставрація старих меблів - досить широке поняття. Хтось із фахівців у цій сфері займається виключно антикваріатом, скурпульозно відновлюючи кожну деталь старовинних буфетів, стільців, столів, відновлюючи патину і позолоту. Інші майстри пропонують послуги із заміни зламаної фурнітури, оббивки, механізмів розкладання диванів і так далі. У будь-якому випадку ремонт меблів виходить дешевше покупки нової.

Ви можете звернутися до фахівців, щоб замовити:

повну або часткову перетяжку м'яких меблів. Буває, що сам диван, банкетка або крісло цілком ще непогано виглядає і може прослужити ще довго, але оббивка постраждала через дряпання тварин, або просто протерлася. Тоді допоможе заміна тканини, при цьому ви можете взагалі повністю змінити зовнішній вигляд меблів, вибравши іншу фактуру і колір оббивки, що дозволить оновити інтер'єр з мінімальними витратами;

виготовлення дивана на замовлення, а також іншої м'якої або корпусних меблів. Зроблені на замовлення меблі точно впишуться в інтер’єр кімнати і по дизайну, і по габаритах. Це ідеальне рішення для тих, хто хоче щось ексклюзивне і не знайшов підходящий варіант в меблевих салонах;

ремонт меблів на дому. Викликаний майстер може здійснити нескладні роботи прямо у вас вдома, наприклад, замінити ручки на шафах, починити маятниковий механізм дитячого ліжечка, поміняти доводчики ящиків;

Як вибрати майстра для ремонту меблів?

Пошук відповідального виконавця на Mapus.ua не займе багато часу - ви можете створити завдання і отримувати відгуки від майстрів, або ж самостійно зв'язатися з будь-яким з них. На нашому сайті спілкування замовників і майстрів відбувається безпосередньо напряму.

Обирати рекомендуємо з числа перевірених фахівців, які підтвердили свою кваліфікацію і особу у сервісі, надавши відповідні документи. Зверніть увагу, чи є в профілі фахівця фото його робіт, вони допоможуть вам оцінити якість виконання  реставрації.

Важливими критеріями вибору виконавця можна вважати:

ціну на перетяжку меблів і інші послуги. Зрозуміло, що визначальною у вартості послуги є складність роботи, а також ціна на матеріали та фурнітуру. Впливають на неї і досвід майстра - чим він більший, тим дорожче обійдеться ремонт диванау або його виготовлення, але й тим краще буде результат;

терміни виконання замовлення. Якщо замовляєте дорогу послугу, обов'язково укладайте договір з чітко зазначеними термінами, підкріплюйте всі платежі чеками або розписками. Це убезпечить вас від несумлінності виконавця, застрахує на випадок зриву термінів. Не забувайте - за терміновість доведеться платити більше, це обгрунтовано, адже майстру доведеться відкласти інші замовлення, щоб виконати ваше в першу чергу.

Використовуйте Мапус, щоб замовити реставрацію меблів або їх дрібний ремонт. Шукайте виконавців прямо у своєму районі, ближче до дому, це дійсно зручно і економить багато часу. Ми не стягуємо комісій ні з однієї сторони, ні з іншої, намагаємося робити все, щоб послуги на районі були завжди доступні!

 

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt