Українська
User navigation
logout icon Вийти

Чоловік на годину

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Чоловік на годину

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Послуги чоловіка на годину

Повісити полку, відремонтувати капаючий кран, зібрати шафу - всі ці та інші завдання з легкістю вирішить чоловік на годину. Це майстер-універсал, який займається дрібним побутовим ремонтом. У багатьох випадках набагато простіше довірити справи професіоналу, аніж шукати або купувати відповідний інструмент, витрачати свій час і сили. Займайтеся тим, що любите, чоловік на годину завжди знайдеться на Mapus.ua!

Основними споживачами даної  послуги  чоловік на годину зазвичай є жінки, люди похилого віку, молоді сім'ї . Чоловіки запрошують таких майстрів рідше, але поступово ця тенденція змінюється: люди все більше схиляються до того, що за деякі речі простіше (і розумніше) заплатити, ніж намагатися все робити  самому.

Які справи можна доручити чоловіку на годину?

  • Нескладні роботи по електриці. Цей майстер може поміняти розетку або вимикач, повісити люстру, замінити лампочки, підключити електроприлади.
  • Дрібний ремонт сантехніки. Усунення протікання, заміна змішувача або крана, установка раковини, унітазу - майстер на всі руки швидко приїде і позбавить вас від проблем з водопостачанням.
  • Установку дверного замка. Іноді замок ламається в самий невідповідний момент, коли потрібно терміново потрапити додому або закрити квартиру і виїхати. В такому випадку виручить чоловік на годину, він добереться до вас оперативніше, ніж слюсар з ЖЕКу.
  • Косметичний ремонт. Цей майстер може поклеїти шпалери, прикрутити плінтус, укласти лінолеум, ковролін, пофарбувати стіни або стелю.Багато майстрів на годину в Києві навіть кладуть плитку, головне, переконатися, що у фахівця є подібний досвід і необхідні інструмент.
  • Роботи на ділянці. Чоловік напрокат може підстригти газон, прибрати бур'яни, винести сміття з прибудинкової території, розібрати непотрібну будівлю або спиляти дерево.
  • Інші домашні справи. Складання корпусних меблів м`яких, лагодження вікна, підключення пральної або посудомийної машини, установка карниза для штор - такі завдання ви теж можете довірити чоловікові на годину.

Поради щодо вибору чоловіка на годину

Як зрозуміти, що викликаний майстер - дійсно професіонал? Перш за все, рекомендуємо поцікавитися досвідом фахівця. Можливо, він може показати вам відгуки інших замовників, які вже користувалися його послугами, або фото виконаної роботи.

У сервісі Mapus.ua перевірені виконавці відзначаються зеленої галочкою і відповідним підписом в профілі. Це означає, що ми перевірили і підтвердили особу майстра і його кваліфікацію. Для вас це захист від недобросовісних виконавців, для самих майстрів - додаткова можливість залучення клієнтів.

Ціна роботи чоловіка на годину залежить від складності завдання, ми рекомендуємо вам спочатку запитати розцінки у кількох виконавців, а потім вже вибирати. Так ви зрозумієте середній рівень тарифів і зможете орієнтуватися в пропозиціях.

Як відрізнити хорошого майстра від поганого? Це нескладно:

  • Хороший майстер ніколи не оголошує ціну відразу, поки не ознайомиться з фронтом робіт. Він попросить у вас фото поломки або приїде, щоб оцінити масштаб завдання особисто, і тільки після цього складе кошторис на матеріали, якщо вони потрібні, і свої послуги.
  • Справжній професіонал знає ціну часу - і свого, і вашого. Він завжди приїжджає або передзвонює вчасно, якщо з якихось причин не встигає цього зробити, попереджає про затримку.
  • Працює чоловік на годину професійним інструментом. З собою у нього зазвичай є чемоданчик або сумка з викрутками, ключами, ізоляційною стрічкою, стяжками і іншими речами, необхідними для дрібного ремонту. Якщо майстер прийшов до вас з порожніми руками і просить вас пошукати потрібну викрутку, перед вами - непрофесіонал.
  • Викликаючи чоловіка на годину, ви можете розраховувати на те, що майстер прибере за собою сміття.

Шукайте чоловіка на годину за пару хвилин на мапі або залишайте заявку, це не займе багато часу! Нехай ваш будинок завжди залишається по-справжньому затишним і комфортним, а скрипучими дверима і іншими побутовими дрібницями займуться професіонали!

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt