Українська
User navigation
logout icon Вийти

Збирання меблів

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Збирання меблів

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Збирання меблів

Знайдіть фахівця зі збирання меблів на Mapus.ua, де свої послуги пропонують сотні майстрів! Вони впораються з будь-яким завданням, будь то розбирання або складання шафи, офісних столів і стелажів, кухонного гарнітура або інших корпусних меблів. Не навантажуйте себе побутовими клопотами, доручіть їх професіоналам, а самі займайтеся тим, що вам подобається. 

Складання корпусних меблів: чому вигідніше доручити її майстру? 

Вирішили оновити інтер'єр, зробити його більш функціональним і продуманим і з цією метою купили нову шафу, стінку або замовили гардеробну? Відмінно! Тепер, щоб меблі пропрацювали довше і радували плавністю ходу викатних ящиків,  дверей і зручністю використання в цілому, залишилося правильно їх зібрати. Звичайно, ви можете зробити це і самостійно, але хто знає, скільки сил і часу доведеться на це витратити? 

Майстер по збіранню корпусних меблів позбавить вас турбот, а викликаючи такого майстра, ви отримуєте відразу кілька вигод: 

по-перше, вам не потрібно брати в оренду, шукати по сусідах і знайомих або купувати спеціальний інструмент. У майстра зазвичай є шуруповерт, різні види викруток та насадок до нього для будь-якого кріплення і фурнітури, прогумований молоток для ретельної підгонки стінок і полиць і багато іншого. 

По-друге, ви економите час. Майстер приїде тоді, коли це зручно вам - у вихідний день, ввечері або рано вранці. Не потрібно підлаштовуватися під чийсь розклад, викроювати кілька годин в щільному робочому графіку. 

По-третє, ви не ризикуєте пошкодити меблі, наприклад, розбити вітражну вставку або зламати дорогий доводчик. Професіонал знає, з чого почати, в якому порядку проводити збирання меблів, вміє читати схеми і діє за інструкцією виробника. Ще більше відповідальності покладається на виконавця, якщо меблі не типові, а зроблені на замовлення. 

По-четверте, ви не ризикуєте зірвати спину, травмуватися, або якимось ще чином нашкодити своєму здоров'ю. Фізично, людина без спеціальної підготовки може не розрахувати сили, адже збирання меблів - це серйозні навантаження, підняття важких предметів, гострі кути, важкий інструмент і інші небезпеки. 

Як бачите, професійне складання корпусних меблів - це зручно і вигідно. Ціни на такі послуги у майстрів залежать, в першу чергу, від ступеня складності роботи. Так, збирання звичайної шафи обійдеться набагато дешевше, ніж збирання кухонного гарнітуру з вбудованою технікою. В останньому випадку мова може йти від 10 і навіть 15 відсотків від вартості гарнітуру, ціна тут визначається розмірами і кількістю шаф, вагою стільниці. Від цього залежить, скільки майстрів і як довго будуть проводити збірку. 

Послуги майстрів затребувані не тільки у тих, хто купив меблі, а й тих, хто переїхав і тепер обживається на новому місці, в тому числі і у підприємств після офісних переїздів. Фахівці, представлені на Mapus.ua, працюють і з приватними особами, і з компаніями. 

Як швидко знайти хорошого мебляра?

Наші користувачі можуть шукати виконавців двома способами, кожен з них по-своєму зручний : 

Замовити збирання меблів можна, залишивши заявку. Увійдіть, потім на головній сторінці над мапою натисніть «Створити завдання». А далі послідовно заповніть поля: вкажіть короткий опис завдання в заголовку, опишіть його у наступній графі. Визначтеся з ціною збирання меблів, яка здається вам справедливою, не забудьте зазначити, чи готові ви торгуватися. Залишиться обрати терміни виконання роботи, а також період її актуальності. Після цього ви будете отримувати відгуки майстрів, готових взятися за виконання завдання на ваших умовах. 

Можна і не створювати завдання, а відразу знайти потрібного фахівця на мапі. Обирайте серед тих, хто працює у вашому районі, адже в такому випадку викликаному майстру не потрібно буде добиратися до вас здалеку, витрачати ваш час і самому тратити кошти на проїзд. Перевірених виконавців, які підтвердили свою особу і кваліфікацію, ми позначаємо відповідним чином – зеленою галочкою і підписом. 

Для вашої зручності ми створили фільтр «Тільки онлайн» - використовуйте його, коли потрібно знайти виконавця якомога швидше. Тоді у результатах пошуку будуть показані тільки ті майстри, які зараз на сайті і готові спілкуватися із замовниками. 

За якими критеріями відібрати одного виконавця з декількох? Який він - хороший майстер? 

Справжній професіонал завжди тримає слово. Якщо він пообіцяв вам передзвонити, приїхати і не виконав обіцянку, не попередивши про причини, зв'язуватися з таким майстром не варто. 

У всіх бувають форс-мажори, але повідомити про неможливість зустрічі або дзвінка - це ознака відповідальності і шановливого ставлення до замовника. 

Хороший майстер приїжджає для збирання меблів з усім необхідним. Він може попросити вас заздалегідь надіслати фотографії кріплення, фурнітури, дверей шафи, щоб визначити, який інструмент йому знадобиться. 

У майстрів зі складання меблів хорошим тоном вважається не тільки якісно виконати роботу, а й прибрати після себе - деревна стружка, упаковка - все це майстер зазвичай збирає, прибирає, щоб замовник міг відразу бачити результат. Можна відразу запропонувати порохотяг і коробку для сміття. 

Після закінчення роботи майстер запропонує вам все перевірити: висунути, відкрити дверцята шафи, переконатися у міцності кріплення полиць, штанги для вішалок і так далі. Це нормальна практика перед остаточним розрахунком. 

Шукайте майстрів зі збирання меблів на Mapus.ua, це просто, зручно! Спілкуйтеся з обраним виконавцем безпосередньо, сервіс не бере ніяких комісій і не обмежує взаємодію користувачів!

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt