Українська
User navigation
logout icon Вийти

Послуги електрика

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Послуги електрика

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Послуги електрика

Шукаєте цілодобового електрика, щоб терміново вирішити питання з несправною електрикою або вирішити інші питання? Ви обов’язково знайдете потрібного майстра у цьому розділі сервісу Mapus.ua, де виконавці і замовники можуть напряму домовлятися про співпрацю, економити час і гроші.

З якими проблемами може допомогти електрик?

Якщо займатися нескладними побутовими завданнями, наприклад лагодженням кранів або складанням меблів, може майстер і без спеціальної освіти та допуску, то працювати з електрикою можуть тільки фахівці з відповідною освітою,  кваліфікацією, а головне - допуском. При цьому перелік робіт, до яких долучається електрик, залежить від рівня його підготовки, професійної діяльності.

Ви можете викликати електрика у своєму місті цілодобово, щоб доручити йому:

Прокладання кабелю. Вартість робіт у такому випадку рахується у погонних метрах і залежить від виду проводки (прихована або зовнішня), матеріалу стін, необхідності штроблення та використання сходів, а також ряду інших факторів.

Установку електролічильника, УЗО, автоматів. Прилади обліку електроенергії і захисні автомати повинні монтуватися виключно фахівцем, щоб у подальшому їх робота була коректною. Від цього багато в чому залежить захист електроприладів від стрибків напруги у мережі або коротких замикань.

Монтаж і заміну розеток, вимикачів. Вкрай важливе, щоб це обладнання, яким ви будете користуватися щодня, було безпечним, надійно закріпленим в стіні, а також, якщо необхідно, захищене від дітей.

Повісити люстру, світильники на стелю, світлодіодну стрічку та інші освітлювальні прилади. Ціни на ці електромонтажні роботи - невисокі, тому такі послуги користуються попитом.

Діагностику та пошук несправностей в проводці. Навіть такі дрібниці, як: постійно перегорає лампочка в кімнаті або іскрить розетка, можуть бути ознаками серйозних проблем з проводкою. Не відкладайте їх вирішення на потім, викличте електрика, нехай він знайде і усуне несправність.

Установку і підключення приладів - електричної рушникосушаркі, електроплити, духовки і так далі. Якщо раніше ви використовували газову плиту і духовку, звичайну рушникосушарку, у потрібному місці може не виявитися розеток. Електрик розбереться з цією проблемою і підключить вашу техніку.

Монтаж теплої підлоги. Така послуга електрика затребувана у мешканців новобудов, а також тих, хто хоче зробити свій будинок тепліше і комфортніше. Тепла підлога при цьому працює від електромережі і оснащена функцією підтримки оптимального температурного режиму.

Монтаж кабелів для підключення ТВ, інтернету, акустичних систем, домашнього кінотеатру з роз'ємами usb, HDMI тощо. Набагато зручніше, коли всю електроніку і мультимедійні пристрої можна підключати прямо до розеток в стіні, а не до мережевого фільтру. Так вам не доведеться плутатися в проводах, та й вигляд буде набагато більш естетичним.

Поради щодо вибору електрика

Ціни на електромонтажні роботи досить сильно різняться. В чому причина? Перш за все, на це впливає кваліфікація та досвід майстрів - електрики з великим досвідом і вже напрацьованою базою замовників можуть дозволити собі встановлювати більш високі розцінки. В якості критеріїв вибору ми рекомендуємо спиратися не тільки на ціни, але і на інші аспекти:

Запланований обсяг робіт.

Із заміною розетки впорається будь-який майстер, а ось довірити монтаж проводки з нуля непрофесіоналу, може бути просто небезпечно. У нашому сервісі виконавці, які підтвердили свій статус і кваліфікацію, позначаються зеленою галочкою і відміткою «перевірений виконавець». Це вже гарантія того, що викликаний додому  електрик не виявиться непрофесіоналом, який щось зіпсує.

Портфоліо та відгуки.

Добре, якщо запрошений фахівець зможе показати фото і розповісти про ті об'єкти, на яких він працював, представити рекомендації попередніх замовників або показати їх відгуки. Це дасть вам уявлення про те, наскільки відповідальний і кваліфікований майстер перед вами.

Набір інструментів.

Якщо ви викликали електрика, а до вас з'явився майстер з однієї викруткою і пассатижами у кишені, це вже привід відмовитися від його послуг. У досвідченого фахівця є професійна сумка або валіза із інструментом, в числі якого - діелектричні рукавички, мультиметр, індикаторні викрутки, інструмент для зняття ізоляції і багато іншого.

Гарантія.

Проведені електриком роботи повинні супроводжуватися гарантією якості. Якщо щось трапиться в цей період (не з вашої вини), фахівець повинен безкоштовно усунути недоліки. Це - стандартний для професіоналів підхід.

Переваги пошуку електрика на сайті Mapus.ua

Наш сервіс створений для максимально простої взаємодії між замовниками та виконавцями. Все просто: ви створюєте заявку, де повідомляєте, що шукаєте електрика і недорого, а майстри відгукуються і залишають свої пропозиції. Ви можете вказати точну ціну, яку готові заплатити, або приблизний ціновий діапазон, а також термін виконання робіт. Після, вам залишиться лише вибрати з тих, хто залишив відгук.

Другий варіант - пошук електрика на мапі. Ви відразу бачите, які з фахівців працюють саме у вашому районі. Натисніть на значок, і перед вами відкриється профіль виконавця. Як правило, майстри детально описують, які роботи можуть виконати, тому вам буде легко знайти того, хто впорається з вашою проблемою. Щоб викликати електрика додому, напишіть йому через кнопку «зв'язатися» або зателефонуйте. Не забувайте, що побачити контакти виконавців можуть тільки зареєстровані користувачі сервісу.

Завдяки Mapus.ua, ви отримуєте відразу кілька переваг:

  1. Ніяких комісій.

 Платити не доведеться не тільки вам, а й майстру, а значить, ціна його роботи буде чесною, без надбавок.

  1. Пряме спілкування без посередників.

Викликайте електрика зручним для вас способом - спілкуйтеся у месенджері або по телефону, в смс або при особистій зустрічі.

  1. Великий вибір майстрів.

Вам не потрібно шукати контакти електриків по знайомих і родичах, шукати оголошення в інтернеті або газетах. З кожним днем ​​кількість виконавців у сервісі зростає, а значить, підвищується конкуренція.

  1. Інтуїтивно зрозумілий пошук на мапі.

Ми зібрали для вас всі послуги на районі - дивіться, скільки виконавців живе поблизу. І для вас, і для них співпраця буде найбільш комфортною, адже вам не потрібно буде довго чекати електрика, а йому - добиратися до вас через міські тянучки.

Якщо ви ще не випробували можливості сервісу Mapus.ua, саме час зробити це! Тут ви знайдете електрика, сантехніка, репетитора для дитини і безліч інших виконавців!

 

 

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt