Українська
User navigation
logout icon Вийти

Установка і ремонт побутової техніки

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Установка і ремонт побутової техніки

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Установка побутової техніки

У цьому розділі Mapus.ua ви знайдете майстрів по установці побутової техніки - пральних і посудомийних машин, електричних плит і духовок, витяжок і варильних поверхонь. Фахівці готові виїхати до вас в будь-який час, допомогти з підключенням техніки і дати рекомендації по її експлуатації. Багато з них додатково пропонують послугу ремонту електроприладів.

Яку техніку можна довірити майстрам?

Зазвичай до майстрів звертаються, щоб правильно підключити велику, дорогу побутову техніку:

 • Вбудовувані плити, варильні поверхні, духовки. Крім безпосередньо установки побутової техніки, запрошений фахівець може також зайнятися монтажем розетки у місці підключення, збиранням фасадів, що закривають техніку.
 • Острівні і настінні витяжки з монтажем повітряпроводу. Великогабаритні витяжки потрібно не тільки надійно закріпити, а й грамотно підключити до повітряпроводу, інакше вони не будуть виконувати своє основне завдання - видаляти продукти горіння, жир, кіптяву і пар з кухні.
 • Плазмові і ЖК телевізори. Настільки коштовна і технічно складна електроніка вимагає вкрай обережного поводження. Щоб встановити ТВ на стіну, на кронштейні, потрібен хоча б мінімальний набір інструментів, який є не у всіх. Ви можете запросити фахівця для підключення ТВ, а також знайти тут майстрів по ремонту телевізорів.
 • Пральні, сушильні, посудомийні машини. Викликаний додому майстер впорається з таким завданням швидко, при необхідності займеться попередньою розводкою комунікацій для подачі холодної води і зливу.
 • Бойлери - електричні та газові. Для коректної роботи водонагрівача потрібно правильно встановити його на стіну, підключити до мереж і налаштувати режими. Якщо бойлер має обсяг понад 70 літрів, ставити його можна виключно на несучу стіну. Майстер виконає всі ці роботи і підкаже, як вірно обслуговувати техніку.

Ви також можете знайти виконавця і для інших завдань, наприклад, ремонту дрібної побутової техніки з виїздом додому.

Підключення побутової техніки: як обрати майстра?

У сервісі Mapus.ua все просто: замовники можуть створювати завдання або самостійно шукати майстрів на мапі, поблизу від себе. У кожного з цих способів - свої плюси:

 • Створюючи завдання, наприклад, по ремонту електродуховки або електротехніки, підключенню плити, ви самі визначаєте відповідні умови співпраці - ціну роботи, терміни її виконання. Але не забувайте, що занадто низька ціна не приверне фахівців високого рівня, швидше за все, на вашу заявку відгукнуться виключно новачки, які напрацьовують досвід і портфоліо.
 • Вибираючи майстрів серед виконавців прямо на мапі, ви можете відразу відсіяти тих, хто зараз не на сайті. Це зручно, коли установка побутової техніки або її ремонт потрібен терміново, і у вас немає часу довго чекати відповіді від фахівця. Крім цього, ви також можете відфільтрувати виконавців з рейтингом нижче преміального.

Статус виконавця «Преміум» означає, що він використовує сервіс для своєї професійної діяльності, а не виконує замовлення час від часу. Для вас як для замовника це гарантія кваліфікації фахівця, його уважного і відповідального ставлення до завдань.

Ось кілька критеріїв, за якими ми рекомендуємо обирати майстра для ремонту побутової техніки, її установки і підключення.

 • Ціна. Орієнтуйтеся на середні розцінки по місту. Вартість послуг набагато нижче цієї величини говорить про те, що майстер або тільки починає напрацьовувати клієнтську базу і хоче залучити замовників, або не впевнений в якості своєї роботи. Дорожче зазвичай просять люди з високою кваліфікацією, які постійно підвищують її і вчаться новому.
 • Оперативність. Враховуйте, що у багатьох хороших майстрів графік розписаний на кілька днів, а то і тижнів вперед. Якщо вам потрібно, щоб заявка була виконана якомога швидше, рекомендуємо створити завдання із зазначенням терміну - тоді відгукнуться ті виконавці, які вільні у цей момент.
 • Гарантія. Поцікавтеся, чи дає майстер гарантію на свою роботу. У професіоналів гарантія є завжди, вони ніколи не відмовляються усунути виявлені протягом певного терміну недоліки, якщо вони викликані їх діями.
 • Складність роботи. Прості завдання, такі як підключення звичайної пральної машини, можна довірити майстру з невеликим досвідом. Але якщо потрібно вкрай акуратно вбудувати техніку у вже встановлений кухонний гарнітур або виконати нестандартну установку у вузькій ніші у ванній кімнаті, краще шукати фахівця з відгуками. Техніка коштує занадто дорого, щоб ризикувати.

Ми запрошуємо вас скористатися всіма перевагами сервісу Mapus.ua! Ми не стягуємо комісію, надаємо можливість виконавцю і замовнику спілкуватися і домовлятися про ціну безпосередньо. Це зручно, спробуйте!

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt