Українська
User navigation
logout icon Вийти

Інші послуги

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Інші послуги

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Інші логістичні та складські послуги

Замовити послуги складської логістики просто, якщо використовувати сервіс Мапус - тут вам доступні пропозиції компаній і приватних осіб, готових взятися за будь-яку роботу, від репетиторства та бебісіттінга до вантажоперевезень і клінінгу. Ви також можете знайти тут можливість заробити, надаючи послуги у своєму районі, поблизу від будинку.

Як обрати фахівця

Складська логістика - складна і вкрай відповідальна сфера діяльності. Фахівці в цій сфері займаються зберіганням, сортуванням, прийомом і відправкою вантажів, а також ведуть супровідну документацію. Для кожного типу вантажу підбираються оптимальні умови зберігання, щоб зберегти якість товару. Окремий напрямок логістики - наскрізне складування, або крос-докінг, яке має на увазі приймання та відвантаження товару безпосередньо, минаючи довгострокове зберігання.

Знайти відповідного фахівця на Мапус можна шляхом створення завдання або на мапі.

Коли ви створюєте завдання, воно відображається на мапі у вигляді піктограми - вантажівки. Його побачать усі виконавці, зацікавлені у роботі, і зможуть відгукнутися. У цьому випадку ви самі вказуєте вартість послуг. Не забувайте, що вона повинна бути адекватною, інакше відгуків можна і не дочекатися.

Якщо ви шукаєте виконавця на мапі, ви відразу бачите пропозиції фахівців у потрібній вам категорії послуг. Авторизовані користувачі сервісу бачать і контактні дані.

Для перевезення і доставки цінних вантажів ми рекомендуємо користуватися послугами перевірених виконавців - тих, хто підтвердив свою особу адміністрації сервісу. Ми будемо раді, якщо після співпраці ви залишите відгук, щоб іншим замовникам було простіше зрозуміти, чи варто мати справу з конкретним фахівцем.

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt