Українська
User navigation
logout icon Вийти

Міжнародні перевезення

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Міжнародні перевезення

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Міжнародні перевезення вантажів

Замовити оперативні міжнародні перевезення будь-якого вантажу можна за допомогою сервісу Мапус, для цього вам не доведеться витрачати багато часу. Шукайте на мапі піктограму із зображенням вантажівки - так ми позначаємо усі послуги з перевезення вантажів та пасажирів.

Вантажоперевезення по Європі.

Шукати досвідчених вантажоперевізників у нашому сервісі просто: для цього можна створити завдання або відразу ж зв'язатися з фахівцем, знайшовши його на мапі свого міста чи району. Обидва варіанти мають свої переваги: ​​

Створюючи завдання на міжнародні вантажоперевезення, ви отримуєте відгуки виконавців, готових взятися за роботу у зазначений вами проміжок часу. Ціну теж визначає замовник, проте, якщо ви не дуже добре орієнтуєтеся у розцінках, будьте готові торгуватися - пересуньте відповідний повзунок.

Знаходячи виконавців міжнародних транспортних перевезень на мапі, відкривайте їх профілі і дивіться прайс-листи, якщо вони є, або ж зв'язуйтеся з перевізниками безпосередньо і домовляйтеся про умови співпраці. Зверніть увагу: контакти бачать тільки ті користувачі, які авторизувалися на сервісі Мапус.

Для відправки цінних вантажів обирайте перевірених виконавців, із підтвердженою і відповідною кваліфікацією. Обов'язково укладайте договір на міжнародні транспортні перевезення, страхуйте вантаж.

Міжнародні автоперевезення по Європі з України - дуже поширена послуга. При цьому логістичні компанії часто готові взяти на себе не тільки транспортування вантажу, але і митне оформлення, підготовку супутньої документації, а також фасування, сортування і пакування вантажу. Окрім цього, замовити можна і доставку вантажу з європейських країн в Україні.

Вантажоперевезення по Європі здійснюються на автомобілях, оснащених GPS-трекерами. Завдяки цьому замовник у будь-який момент може побачити, де саме зараз знаходиться авто з його товаром. Для відстеження маршруту, клієнту видається посилання, при переході по ньому відкривається мапа з відміткою.

Крім автомобільних вантажоперевезень, ви також можете замовити морські перевезення в Україну або з неї. Як правило, морем відправляють негабаритні, важкі вантажі і великі партії товарів. Під ваш вантаж може бути виділений цілий контейнер або місце у ньому.

Заробляйте на перевезеннях вантажів з Мапус!

Якщо ви - той, хто надає послуги з транспортування вантажів усередині країни і за її межами, обов'язково створіть профіль на Mapus.ua, щоб привернути замовників. Витративши трохи часу на його заповнення і отримання статусу перевіреного виконавця, ви зможете відгукуватися на завдання інших користувачів. Ваш профіль також буде відображатися у результатах пошуку по сайту.

Кілька порад допоможуть вам заробляти більше:

Слідкуйте за тим, щоб контактна інформація залишалася актуальною, як і перелік ваших послуг. Інакше замовники не зможуть з вами зв'язатися, а значить, і доходу не буде.

Якщо хочете бути у приорітеті за результатами пошуку, радимо отримати статус «Преміум». Це вигідно, якщо ви професійно займаєтеся міжнародними перевезеннями вантажів - невелике разове вкладення коштів окупиться багаторазово, адже ви не тільки зможете отримувати найвигідніші замовлення, а й отримаєте можливість інтегрувати у профіль акаунти у соціальних мережах, створити унікальний аватар, завантажувати прайс-листи. А ще - обирати необмежену кількість категорій для надання послуг.

Спілкуйтеся з замовниками ввічливо, будьте пунктуальні, завжди дотримуйтесь домовленостей. Якщо ви покажете себе як відповідальний виконавець, запрацює «сарафанне радіо», яке приведе до вас більше клієнтів, ніж будь-яка реклама.

Замовляйте міжнародні автоперевезення вантажів тут!

Мапус - це все послуги, зібрані в одному сервісі. Серед переваг нашого сервісу - відсутність комісій, проста взаємодія між замовником і виконавцем без посередників, можливість знайти послугу на районі, поруч з будинком або роботою. Ми впевнені, що розвиток малого і середнього бізнесу за допомогою подібних Мапус сервісів - найважливіший додаток до здорової економіки країни.

А ще це просто, зручно і вигідно!

Для реєстрації на сайті в якості замовника або виконавця вам досить вказати ім'я, адресу електронної пошти і номер мобільного телефону. Підтвердивши номер, ви зможете використовувати сервіс в повній мірі - бачити контакти інших користувачів і зв'язуватися з ними, шукати вантажоперевізників, репетиторів, нянь, сантехніків чи пропонувати свої послуги у будь-яких сферах. Якщо у вас ще немає облікового запису, зараз-  саме час, щоб завести його!

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt