Українська
User navigation
logout icon Вийти

Пассажирские перевозки

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Пассажирские перевозки

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Пасажирські перевезення

Автобусні перевезення - одна з послуг, яку можна замовити або запропонувати в сервісі Mapus.ua. Реєструйтеся на сайті, а потім ставайте виконавцем або замовником. Домовляйтеся про співпрацю безпосередньо, без посередників, економте час і гроші!

Оренда автобуса: замовте за пару хвилин!

Багато  заходів у школах, дитячих садах, коледжах або в інших навчальних закладах та організаціях не можуть обійтися без орендованого пасажирського транспорту. Орендувати автобус можна, щоб:

відправитися на екскурсію за місто. Зручний варіант, який дозволяє забрати всю туристичну групу в одній точці збору і доставити до місця призначення, а потім - повернути.

організувати перевезення гостей на свято. Весілля, дівич-вечір, заручини, корпоратив або ювілей - якщо банкетний зал знаходиться далеко від зупинок громадського транспорту, і добиратися до нього своїм ходом незручно, замовте гостям автобус. Увечері він може розвезти запрошених людей по домівках, щоб вони не витрачалися на таксі.

звозити дітей на екскурсії: у кіно, зоопарк, музей. Автобусні перевізники, які працюють з дітьми, уважно ставляться до питань безпеки маленьких пасажирів, на транспорті мають відповідне позначення, а швидкісний режим обмежують.

побувати на природі. Виїзний корпоратив - хороший спосіб відпочити від рутини, краще пізнати колег, а також можливість для проведення тімбилдинга.

Автобусні пасажирські перевезення здійснюються по ліцензії, вартість послуги може зазначатися у фіксованій сумі за годину оренди або розраховуватися по кілометражу. Щоб вам було простіше орієнтуватися у розцінках, запитайте прайси відразу у 2-3 виконавців. Не забувайте, що у години оренди також зараховується той час, коли водій чекає пасажирів.

Щоб замовити оренду автобуса у Києві, Миколаєві або інших містах, шукайте виконавців на мапі з піктограмою автомобіля. Після кліка по малюнку зліва від мапи відкриється профіль людини, яка надає таку послугу. Якщо ви авторизовані на сайті, то відразу побачите контактні дані. Якщо у вас ще немає профілю на Mapus, завести його можна за хвилину - достатньо вказати ім'я, адресу електронної пошти і номер телефону.

Заробляйте пасажирськими перевезеннями!

Якщо ви - професійний водій і маєте дозвіл на перевезення пасажирів, ви можете пропонувати свої послуги у нашому сервісі. Це дозволить вам розширити клієнтську базу і ніколи не сидіти склавши руки, а значить, і без заробітку.

Ми радимо вам витратити кілька хвилин на заповнення профілю:

Обов'язково зробіть фото і помістіть його на аватар. Люди схильні більше довіряти тим, кого бачать на фото, ніж акаунтам зі стандартною картинкою профілю.

Якщо у вас під рукою є ліцензія на перевезення людей, водійські права, викладіть їх фото (краще - з частково закритою особистою інформацією) у профілі. Це дозволить вашим потенційним клієнтам переконатися в тому, що ви - професіонал своєї справи, маєте досвід і водійський стаж, а значить, вам можна довірити пасажирські перевезення таким спеціализованим транспортом як автобус тощо.

Підтвердіть свою особу у сервісі і отримаєте галочку (статус) «перевірений виконавець». Перевірка не займе багато часу, проте замовлень побільшає - наші дослідження показали, що користувачі сайту набагато охочіше йдуть на контакт і співпрацюють з тими, хто не ховається за анонімністю.

Заробляйте на пасажирських перевезеннях, замовляйте їх на Мапус! Наш сервіс не стягує комісію, не обмежує спілкування користувачів, допомагає розвиватися малому бізнесу і створює комфортний простір для самореалізації.

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt