Українська
User navigation
logout icon Вийти

Упаковка і зберігання

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Упаковка і зберігання

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Упаковка,  сортування, зберігання

Оперативно і якісно надати послуги упаковки у Києві і інших містах України вам пропонують виконавці в сервісі Мапус. Тут ви можете зв'язатися з будь-яким з них без посередників, щоб домовитися про умови співпраці - ціни, строки та про інші аспекти.

Ручне фасування - знайдіть виконавця на Мапус!

Послуги сортування, фасування і упаковки затребувані постачальниками круп, сипучих продуктів, БАДів, спортивного харчування та іншої продукції, яка поставляється виробником у великих обсягах, а потрапляє до споживача у невеликих пакунках. Замовити фасовку на дому у Києві, Харкові, Миколаєві та інших містах ви можете у фахівців з Mapus - вони гарантують дотримання суворих вимог до санітарії, якості пакування і швидкого виконання роботи.

Як замовити послуги маркування, пакетування тощо. Знайдіть фахівця на мапі свого району. Можливо, зовсім поруч з вами є людина, яка прямо зараз готова приступити до виконання завдання. Відкривайте профіль виконавця, шукайте перелік його послуг і, якщо там є фасування й упакування продукції, зв'язуйтеся з ним. Контакти користувачів видно тільки тим, хто авторизувався на сайті, тому у вас має бути профіль. Зробити його нескладно і недовго, достатньо вказати ім'я, адресу електронної пошти та підтвердити номер телефону.

Створіть власне завдання на послуги пакування, перепакування, ручне фасування. Обов'язково вкажіть, в який саме термін потрібно виконати роботу, які її обсяги. Якщо є фото продукції, прикріпіть його, так виконавцям простіше буде визначити масштаби замовлення. Визначтеся із вартістю  робіт, вирішить, чи готові торгуватися, знижувати чи підвищувати розцінки. Після перевірки вашого завдання модератором, воно з'явиться на мапі і у результатах пошуку виконавцями. Вам залишиться тільки обрати конкретного виконавця або декількох серед тих, хто відгукнувся.

Заробляйте на послугах ручного пакування

Якщо ви готові зайнятися фасуванням, упаковкою або сортуванням продукції на дому, обов'язково створіть профіль у нашому сервісі, щоб про ваші послуги дізналися якомога більше зацікавлених постачальників. Щоб вам більше довіряли замовники, отримайте статус «перевіреного виконавця». Як показує практика, виконавці зі статусом «перевірений» отримують більше замовлень. Надавайте послуги розливу рідини, перепакування, заробляйте на тому, що вмієте, не виходячи з дому!

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt