Українська
User navigation
logout icon Вийти

Послуги вантажників

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Послуги вантажників

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Послуги вантажників

Замовити послуги вантажників у Києві, Кривому Розі, Миколаєві та інших містах ви можете за допомогою сервісу Мапус - тут зібрані всі послуги на районі, а для швидкого пошуку передбачений зручний формат мапи з відмітками.

Як перевезти речі

Без вантажників не обходиться жоден переїзд, економити на відмові від їхніх послуг просто безглуздо. Можна, звичайно, спробувати перевезти великогабаритні речі, побутову техніку і меблі своїми силами, покликавши друзів або родичів, але чи варте воно того? Зірвана спина - це ще не найбільша проблема, яка вам загрожує, адже можна ще й пошкодити коштовні речі, як у процесі навантаження, так і під час їх перевезення. А ці пошкодження вам ніхто не відшкодує, адже ви ж не будете пред'являти претензії тим, хто прийшов до вас на допомогу безкоштовно?

Коли краще замовити послуги вантажників?

  • Коли належить квартирний переїзд. Не варто думати, що вантажник - це просто робоча сила. Справжні професіонали вміють акуратно поводитися навіть з дуже крихкими, важкими і цінними речами. Вони без проблем спустять, вивантажать і піднімуть на потрібний поверх навіть піаніно, не кажучи про холодильник і диван. Якщо буде потрібно, додатково до послуг вантажників при переїзді можна замовити послуги з розбирання меблів, наприклад, кухонного гарнітура, і по її встановленню на новому місці.
  • Коли потрібно перевезти офіс. Як правило, більшість компаній орендують офісні приміщення, тому бажання перебратися ближче до центру, де більше клієнтів, або навпаки, на околицю, де оренда дешевше, цілком зрозуміло. Перевезенням офісів у Києві і інших містах займаються і логістичні компанії, і бригади вантажників, що працюють самі на себе. Викликані вантажники візьмуть на себе виконання завдання з перевезення офісних меблів, сейфів, оргтехніки або документів.
  • Коли потрібно перевезти щось дуже важке і габаритне: газову плиту, шафу, холодильник, посудомийку, пральну машинку або будівельні матеріали. У такому випадку вантажники забезпечать дбайливе навантаження, надійну фіксацію вантажу у кузові машини, акуратне транспортування і розвантаження. Не забувайте, що за підйом матеріалів на поверх, як інших вантажів, доведеться платити окремо - ціна залежить від наявності вантажного ліфта у будинку, ширини сходових прольотів, типу вантажу.

Викликати вантажників з погодинною оплатою просто, адже для цього у вас є Мапус! Ми пропонуємо замовникам два варіанти пошуку виконавців:

  • Прямо на мапі. Шукайте піктограму із зображенням вантажівки, клікайте на неї, потім вивчайте профіль майбутнього виконавця. Якщо ви авторизовані на сайті, то можете відразу зв'язатися з ним, контакти не будуть приховані.
  • Через створення завдання. Обирайте категорію «Вантажні перевезення» і заповнюйте поля, після недовгої перевірки ваше завдання з'явиться на мапі, а також буде відображатися в результатах пошуку роботи у виконавців.

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt