Українська
User navigation
logout icon Вийти

Вивіз будівельного сміття

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Вивіз будівельного сміття

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Вивізення будівельного сміття

Пропонують свої послуги у цьому розділі сервісу Мапус виконавці, які займаються вивезенням сміття. Обирайте фахівця на мапі або створіть завдання, щоб отримувати відгуки та найвигідніші пропозиції. Шукайте послуги на районі, залишайте відгуки про тих, з ким співпрацювали!

Куди можна вивозити будівельне сміття?

У процесі ремонту утворюється велика кількість відходів, особливо, якщо мова йде про капітальну перебудову житла, знесення стін, перегородок, заміну віконних і дверних блоків. Через те, що такі відходи мають підвищений клас небезпеки, викидати їх у звичайні контейнери для твердих побутових відходів не можна, за це можуть оштрафувати. Зрозуміло, ви можете спокійно відправити у контейнер одну банку з-під фарби або старі шпалери, але решта сміття доведеться утилізувати за правилами, якщо не хочете проблем з сусідами і комунальними службами.

Яке будсміття неможна просто викидати?

Бій бетону, цегли, демонтовані перегородки з гіпсокартону.

Зняті натяжні стелі, підвісні конструкції.

Покриття для підлоги, такі як лінолеум, ламінат, демонтована стяжка підлоги.

Стару проводку, труби, шифер, вікна та двері, інше великогабаритне сміття.

Залишки будівельних сумішей, фарб, лаків, розчинників, іншу рідину, що містить токсичні речовини.

Вивозять сміття на спеціальні полігони (наприклад, у столиці - полігон №6), де воно належним чином утилізується або складується. Як правило, розташовані такі майданчики на околицях міст або за їх межами, далеко від житлових масивів. Вартість послуги визначається типом сміття і його кількістю, яке може вимірюватися як в кубометрах, так і в тоннах.

Не поспішайте відразу позбуватися від усього сміття - такі відходи, як бій цегли, бетону, можна використовувати повторно, наприклад, для відсипання доріг, засипки траншей. Можливо, хтось із задоволенням забере таке сміття у вас абсолютно безкоштовно, із самовивозом. А старе скло багато дачників застосовують при будівництві теплиць.

Замовити вивезення будівельного сміття у Києві просто - достатньо знайти компанію або приватного перевізника, який працює за відповідною ліцензією. Недобросовісні виконавці теж зустрічаються, ви ж напевно бачили гори будсміття в зелених зонах, лісопосадках, біля берегів річок - влада бореться з такими порушниками великими штрафами, але зловити їх за руку вдається далеко не завжди.

Доручайте вивезення будівельного сміття тільки тим, хто займається цим на постійній основі, професійно. В іншому випадку велика ймовірність, що відходи після вашого ремонту поповнять одне з незаконних звалищ.

Як замовити вивіз будівельного сміття недорого?

Використовуйте Мапус, щоб знайти таких фахівців у своєму районі. Відкрийте мапу і знайдіть піктограми із зображенням вантажівки - так відзначаються послуги з логістики, вантажоперевезень і вивезення будівельних відходів. Після кліка на піктограму ліворуч від мапи відкриється профіль з іменем виконавця, де будуть також перелік його послуг і контактні дані.

Другий варіант - створити завдання на вивезення будівельного сміття, ціну у такому випадку визначає сам замовник.Але не намагайтеся заощадити занадто сильно - є певний мінімум тарифів, нижче якого не бере жоден виконавець. Після оформлення завдання вам залишиться тільки вибрати того, кому ви вирішите доручити вивезення сміття.

Заробляйте на вивезенні сміття та інших завдання!

Якщо ви - власник вантажного автомобіля і робите послуги з вивезення будсміття, ми пропонуємо вам шукати клієнтів в сервісі Мапус. Це зручно, просто і доступно - сервіс не бере комісію, а значить, вам не потрібно платити за пошук замовлень. Ви також можете пропонувати інші послуги, наприклад, вивіз макулатури або металобрухту, тобто вторинної сировини, яке можна здати на переробку. Більшості звичайних людей просто ніколи цим займатися самостійно, тому вони шукають тих, хто позбавить їх від мотлоху.

Рекомендуємо витратити трохи часу і отримати статус перевіреного виконавця, практика показує, що їм більш охоче довіряють замовники, а значить, і без роботи такі майстри не залишаються.

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt