Українська
User navigation
logout icon Вийти

Технічне обслуговування

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Технічне обслуговування

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Технічне обслуговування

Деякі несправності мототранспорту складно діагностувати самостійно, тому потрібна допомога фахівця. Замовити виїзну діагностику ви можете у майстрів, які пропонують свої послуги у сервісі Мапус. Це справжні професіонали своєї справи, які працюють із різними марками мотоциклів та іншої мототехніки, що використовують сучасне обладнання.

Технічна діагностика у вашому районі

Виїзна діагностика рятує в тих випадках, коли немає можливості доставити техніку у сервіс. Це можуть бути як суто механічні поломки, що вимагають транспортування евакуатором, так і проблеми з електрикою.

Приводом для виклику експерта може стати «чек», що горить, на приладовій панелі з будь-якої причини. Досвідчені власники знають, що краще переконатися, що проблема дрібниця, і відразу ж вирішити її, чим експлуатувати техніку і чекати, коли щось зламається всерйоз. Тому якщо ви не впевнені, що ваш мотоцикл повністю справний, викликайте майстра - він прибуде у зручний для вас час, захопить діагностичне обладнання для зчитування помилок бортового комп'ютера. Якщо несправність справді нескладна, можна буде одразу ж домовитися про ремонт. А в іншому випадку записатися в сервіс.

Як знайти майстра для виїзної діагностики?

Обирайте відповідну категорію послуг на головній сторінці нашого сервісу та шукайте виконавців поблизу. Щоб бачити контактні дані інших користувачів, вам потрібно авторизуватись на сайті Мапус. Якщо ще не реєструвалися, саме час зробити це. Реєстрація не займе більше хвилини: потрібно лише вказати своє ім'я, адресу пошти та номер телефону. На цей номер ми надішлемо смс з кодом підтвердження. Введіть його в порожнє поле і все готове.

Серед переваг нашого сервісу — відсутність комісій та необмежене спілкування замовників та виконавців. Ви можете зв'язуватися з потрібними вам фахівцями як на сайті, так і по телефону або месенджерах.

Ми будемо вдячні, якщо після співпраці з майстром ви залишите свій відгук про нього на нашому сайті. Це потрібно і для формування рейтингу виконавця, і для інших замовників — вони бачитимуть, чи варто довіряти фахівцеві важливе завдання.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt