Українська
User navigation
logout icon Вийти

Тюнінг і дооснащення

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Тюнінг і дооснащення

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Тюнінг мототехніки

Потрібен спеціаліст з тюнінгу мототехніки з доступними цінами та досвідом? Знайдіть такого майстра на Мапус - тут усі послуги представлені у зручному форматі мапи, де шукати виконавців просто та швидко. Якщо ж надаєте такі послуги, зареєструйтесь та отримайте статус перевіреного виконавця. Регулярно заходьте на сайт, щоб братися за завдання та відповідати на повідомлення користувачів.

Тюнінг для мотоцикла: як покращити залізного друга?

Способів зробити свій мотоцикл помітнішим на дорозі, зручнішим і красивішим багато. Спеціалісти в галузі тюнінгу мотоциклів пропонують такі послуги:

  • Поліровка фар, встановлення світлодіодних ламп. Гарне світло на дорозі - питання безпеки, але не можна забувати і про інших водіїв, ваші фари не повинні засліплювати їх. Тому встановлювати можна лише певні види ламп, у цьому питанні добре знаються фахівці з тюнінгу мототехніки.
  • Захист лакофарбового покриття від сколів, подряпин. Такий тюнінг проводиться за допомогою спеціальної плівки, якою обклеюються деталі мотоцикла. Вона надійно захищає ЛКП від пошкоджень, а за необхідності плівку легко можна замінити.
  • Роботу із сидінням. Зробити штатне сидіння трохи вище або нижче, адаптувавши його під мотоцикліста, можуть практично у будь-якій майстерні з тюнінгу. Тим, хто пересувається на великі відстані, майстри пропонують додатково встановити всередину сидіння гелеву вкладку, яка пом'якшуватиме удари і в цілому зробить поїздки комфортнішою.
  • Заміну дисків. Це недешеве задоволення, але багато власників мотоциклів готові платити, адже їх транспортний засіб набуває набагато ефектнішого вигляду. Є й інші рішення – фарбування литих дисків порошковою фарбою.
  • Встановлення дуг, слайдерів та інших елементів безпеки. У цьому питанні головне - точно дотримуватися рекомендацій виробника при установці, інакше замість захисного елемента можна отримати марний і неефективний шматок пластику.

Знайшовши майстра з тюнінгу мотоциклів на Мапус, обов'язково залиште свій відгук після співпраці з ним. Це допоможе професійному фахівцю підвищити рейтинг, а також спростить завдання пошуку іншим власникам мотоциклів.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt