Українська
User navigation
logout icon Вийти

Інші послуги (Робота в інтернеті)

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Інші послуги (Робота в інтернеті)

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Робота в інтернеті

Знайти роботу в інтернеті, щоб отримувати дохід, не виходячи з дому, а також пропонувати таку роботу ви можете у сервісі Мапус. Ми не беремо комісію з користувачів, пропонуємо їм зручний формат взаємодії без посередників. Реєструйтеся, якщо ще не зробили цього раніше, та спілкуйтеся з будь-якими фахівцями прямо!

Яка буває робота в інтернеті?

Роботою через інтернет цікавляться багато хто, адже це непогана можливість отримувати додатковий дохід. При цьому слід розуміти, що за просту роботу, яка не потребує спеціальних навичок і знань, багато не платитимуть. Але якщо правильно обрати напрямок та удосконалюватись у ньому, через час можна вийти на стабільний заробіток.

Що робити через інтернет?

  • Писати та продавати тексти. Опис товарів для інтернет-магазинів, статті новин, сео-тексти завжди затребувані. Професія людини, яка займається їх написанням, називається копірайтером. Для копірайтера важливими є грамотність, уміння швидко знаходити достовірну інформацію, уміння працювати з сервісами перевірки унікальності та інших показників тексту.
  • Займатися розміщенням контенту, вести облікові записи в Інстаграм. Свої сторінки в соціальних мережах зараз є практично у кожного бренду, і розміщенням постів там займаються найняті фахівці. У їх завдання входить підбір картинок та написання постів, які можуть зацікавити цільову аудиторію та викличуть у неї відгук.
  • Працювати у кол-центрі або центрі підтримки клієнтів. Банки, таксі, послуги доставки все частіше наймають на такі посади людей без досвіду, все, що потрібно для заробітку - пройти навчання, мати стабільний доступ в інтернет, гарнітуру з мікрофоном. При цьому умови такої роботи зазвичай є привабливими: роботодавець оплачує співробітникам інтернет, офіційно оформляє їх у штат, оплачує лікарняний і так далі.

Звичайно, є інші способи додаткового заробітку в інтернеті. Знайти їх ви можете у цьому розділі Сервісу Мапус. 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt