Українська
User navigation
logout icon Вийти

Розміщення оголошень

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Розміщення оголошень

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Розміщення оголошень

Замовити розміщення оголошень на дошках можна на Мапус - тут свої послуги пропонують ті, хто хоче і готовий заробляти, розклеюючи вашу рекламу районом або розміщуючи її на різних сайтах. Що особливо зручно, ви можете знайти виконавця поряд зі своїм офісом. Тут ви також можете знайти роботу розклеювачем оголошень поблизу будинку, вакансії на розсилку реклами з дому, тощо.

Замовте послуги розміщення оголошень.

Оголошення все ще залишаються найпростішим та ефективнішим способом продати товар чи послугу. Розміщувати їх можна не лише на дошках біля під'їздів, на зупинках громадського транспорту, а й в інтернеті — на спеціальних сайтах, які дублюють функції тих самих дощок, а ще й дають можливість відразу зв'язатися з автором оголошення.

Якщо вам потрібно швидко розмістити велику кількість оголошень, найміть для цього фахівця. Він впорається із завданням швидко, позбавить вас необхідності витрачати свій час і сили. А ви отримаєте велике охоплення потенційної аудиторії, а отже, зможете збільшити продаж та прибуток. Такі послуги часто потрібні ріелторам, комп'ютерним майстрам, репетиторам, представникам інших професій — усім, хто має намір розширити коло клієнтів.

Як знайти потрібного виконавця?

Ми пропонуємо вам обрати найбільш зручний для себе спосіб:

На мапі. Відкривайте головну сторінку сервісу, шукайте там своє місто чи район, а потім обирайте потрібну категорію послуг. Зліва від мапи ви будете бачити профілі виконавців. Щоб мати змогу зв'язатися з ними, потрібно бути авторизованим у сервісі. Так ми захищаємо своїх користувачів від спаму, показуючи контакти лише зареєстрованим.

Через своє завдання. Ті, хто шукає підробіток у сфері розклеювання оголошень та їх розміщення в інтернеті, регулярно переглядають розділ із завданнями. Опишіть, що потрібно від виконавця, вкажіть скільки готові заплатити, і потрібні вам фахівці відгукнуться самі.

Знайти чи запропонувати роботу по розсилці оголошень в інтернеті або їх розміщенню на дошках Мапус можна максимально швидко. Обирайте перевірених виконавців, залишайте відгуки після співпраці.

Скачайте мобільний додаток Мапус, щоб послуги були під рукою у будь-який час у будь-якому місці!

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt