Українська
User navigation
logout icon Вийти

Реклама і просування в інтернеті

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Реклама і просування в інтернеті

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Реклама та просування в інтернеті

Послуги реклами та просування в інтернеті вам пропонують спеціалісти у цьому розділі сервісу Мапус. Обирайте конкретного виконавця, зв'язуйтесь з ним безпосередньо та домовляйтесь про взаємовигідні умови співробітництва. Наш сервіс є безкоштовним і для замовників, і для виконавців, а всі послуги в ньому зручно зібрані на одній мапі. Шукайте найкращих фахівців у себе на районі та по всій Україні!

Коли потрібні послуги реклами та просування в інтернеті?

Послуги просування стануть у нагоді, якщо ви хочете, щоб ваш сайт, товар або послугу помітили якомога більше людей. При цьому важливо ще й вибрати правильні канали просування: для одних товарів краще працює контекстна реклама, для інших реклама у знаменитих блогерів та інфлюенсерів. Скласти ефективну стратегію просування допоможе маркетолог, який спочатку вивчить вашу цільову аудиторію, канали, якими вона отримує інформацію, а потім вже запропонує вам план дій.

Не забувайте, просування реклами в інтернеті має бути планомірним та постійним, а результативність багато в чому залежить від правильності витрачання бюджету. Визначити ефективність вкладень у кожен із рекламних інструментів допомагають спеціальні сервіси пошукових систем, такі як Google Аналітика, вони показують, звідки приходять відвідувачі на сайт, скільки часу проводять на ньому і які дії роблять.

Ціна реклами сайту в інтернеті може бути будь-якою, це залежить від того, як саме ви просуватимете його, як довго. Невеликі бюджети зазвичай витрачаються на контекстну рекламу, а великі — одразу на кілька інструментів, включаючи SMM, рекламу в соціальних мережах та спільнотах, націлення, крауд-маркетинг тощо.

Замовити послуги реклами та просування для свого сайту ви можете двома способами:

Створивши завдання. Опишіть, що хочете отримати від реклами, які вихідні дані аналітики у вашого сайту зараз. Вкажіть ціну, яку ви вважаєте адекватною, а потім отримуйте відгуки від виконавців.

На мапі. Обирайте відповідну категорію, а ліворуч від картки з'являться профілі виконавців, які пропонують такі послуги. Ви можете написати будь-якому з них безпосередньо, щоб найняти для просування вашого сайту.

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt