Українська
User navigation
logout icon Вийти

Збір, пошук інформації

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Збір, пошук інформації

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Збір та пошук інформації

Послуги з пошуку інформації потрібні в різних ситуаціях - від звичайних побутових до тих, коли від цього залежить бізнес, сім'я, здоров'я або щось інше, важливе і цінне. Mapus.ua – чудовий спосіб знайти потрібного спеціаліста, довірити йому важливу справу, а потім отримати бажаний результат. Мапа міста з крапками, розставленими по районах, дозволяє швидко зробити вибір.

Інформаційний сервіс – кому потрібен і коли незамінний.

Інтернет відкриває багато можливостей, але не завжди їх достатньо для того, щоб отримати потрібний обсяг інформації. Для чого її потрібно шукати:

  • Якщо в компанії або фірмі відбувається щось дивне;
  • коли дитина підліткового віку віддаляється від сім'ї;
  • Якщо чоловік або дружина поводяться дуже дивно;
  • Якщо людина зникла, а сама ситуація виглядає неоднозначно і тощо.

Коштувати така робота може по-різному:  і недорого, якщо інформація лежить на поверхні, а для збору не потрібні зусилля, і навпаки. Іноді для того, щоб її знайти, доведеться працювати, підібрати слова чи інші дії до можливих джерел – і це вже інша історія.

Як знайти виконавця на Mapus.ua:

  • Створити замовлення та відстежувати відповіді від виконавців – ходити до них у профайли, читати відгуки, дивитися рейтинги;
  • Відфільтрувати пропозиції на мапі –зайти в профайли до виконавців, які пропонують свої послуги, а потім зробити пропозицію комусь із них (або декільком).Клієнт має можливість вести переговори безпосередньо з потенційним виконавцем, також здійснюються і всі розрахунки – без комісій, прихованих платежів, а отже, максимально прозоро та вигідно.

Вмієте збирати інформацію – запропонуйте свої послуги.

На Mapus.ua можна швидко почати заробляти – достатньо завести обліковий запис, заповнити профайл, написати, які послуги входять у пропозицію. Збір інформації – послуга нестандартна, вона може вміщувати багато компонентів, тому ціна на неї обговорюватиметься в кожному з випадків.

Майданчик, на якому відбувається контакт виконавця та клієнта – максимально зручний. Тут немає посередників, всі переговори відбуваються безпосередньо між учасниками майбутнього правочину, а ціни обговорюються в особистому спілкуванні в чаті.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt