Українська
User navigation
logout icon Вийти

Послуги маркетологів

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Послуги маркетологів

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Послуги маркетолога

Маркетолог – незамінний фахівець, коли йдеться про продажі в будь-якому бізнесі. Вартість послуг маркетолога безпосередньо залежить від того кола завдань, яке він має виконати. Як правило, вона обговорюється до початку співпраці, але може змінюватися і по ходу, якщо відкриваються нові горизонти або з'являються додаткові цілі. Mapus.ua - майданчик, де можна швидко знайти фахівця необхідного рівня, домовитися з ним про співпрацю без посередників і виконати все заплановане вчасно.

Реклама та просування товарів чи послуг – хліб маркетолога

Маркетолог – спеціаліст, який знає, як продати товар чи послугу. Він збере інформацію, розкладе її по поличках та надасть зібраний пазл, який покаже готову стратегію та тактику дій. Прайс на послуги маркетолога залежатиме і від його кваліфікації, адже добрий фахівець здатний примножити прибуток підприємства чи компанії.

Алгоритм дій щодо пошуку маркетолога на Mapus.ua такий:

  • Необхідно створити замовлення та виписати в ньому всі вимоги (умови, завдання);
  • після того як на нього дадуть відповідь виконавці, пройти по їх профайлам, переглянути пропозиції, порівняти кваліфікацію (рейтинги, портфоліо);
  • Розібратися з ціновою політикою виконавців і обрати оптимальний варіант для співпраці.

Ціна послуги маркетолога – важливий чинник вибору, але не вирішальний. Тут важливіше знайти «свою» людину – того, хто буде заряджений на успішну співпрацю та докладе максимум зусиль для цього. Інтернет дещо знеособлює фахівців, але за бажання в процесі листування в чаті можна зрозуміти, наскільки гарний той чи інший маркетолог.

Пропонуйте свої послуги маркетолога на Mapus.ua

Незалежно від наявності основної роботи, можна пропонувати себе як маркетолог на Mapus.ua. Це і спосіб підробити, адже ціна консультації маркетолога, як правило, досить висока, а з іншого боку – у сучасних реаліях можна саме так стартувати у новій собі іпостасі.

Майданчик Mapus.ua – чудовий спосіб заявити про себе або знайти виконавця на потрібний проект. Фільтри налаштовані так, що можна побачити всіх, хто пропонує свої послуги у сфері маркетингу. Клієнту варто звертати увагу на рейтинг виконавця – він скаже багато про що.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt