Українська
User navigation
logout icon Вийти

Фото та відео

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Фото та відео

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Фото і відео

Будь-яка важлива подія у вашому житті гідна того, щоб залишитися яскравими спогадами. Немає способу краще, ніж фото та відео. І те, й інше краще довірити професіоналу - тільки так можна створити стильну, яскраву, наповнену змістом і деталями фотокнигу або зняти майже фільм, з титрами і музикою, як це і прийнято у світі кіно.

Фотограф, відеооператор, а може й студія, що пропонує одразу комплекс послуг – все знайдеться на Mapus.ua!

Зйомка фото та відео – окремо або разом.

Коли попереду заплановано подію, яка потребує серйозного підходу, потрібно подумати про пошук відеооператора, фотографа. Іноді це може бути одна людина, яка однаково добре володіє мистецтвом зйомки того й іншого, але частіше ці функції краще розділити.

Фотограф весілля, наприклад, має помічати багато різних деталей. Крім постановочних кадрів, справжнє задоволення приносять ті, що буквально вихоплені на льоту випадково, несподівано. Вони позбавляють від буденності поз і сюжетів, роблять свій внесок в оригінальність.

Love story у фотостудії – фотосесія, яка йде за заздалегідь розробленим планом. Але можна надати всьому, що відбувається, святковий настрій, замовивши відеозйомку. Саме оператор зможе побачити своїм оком те, що залишається поза увагою моделі та фотографа – переплетення поглядів, якісь ситуації за кадром… І ось із розрізнених кадрів вже складається витвір мистецтва.

 Mapus.ua – сервіс для замовників та виконавців

Відеозйомка – ваша спеціальність? А може ви – гуру, а студійна зйомка у вашому виконанні – це шедевр? Зареєструйтесь, підтвердіть обліковий запис – і сміливо запропонуйте свій професійний погляд на важливі події у житті клієнтів – фото та відео послуги. На цьому сервісі немає посередників – усе спілкування відбувається між двома сторонами, що виключає недомовки та інші труднощі домовленостей.

Ви - замовник, вам потрібна фото-або відеозйомка, оцифрування, інші послуги? Є два шляхи:

  • розмістіть своє завдання, якомога детальніше вказавши всі умови – це дозволить виконавцям точно зрозуміти, що вони можуть запропонувати;
  • пройдіться по пропозиціях фахівців у цій сфері, розгляньте профілі на мапі Mapus.ua у потрібних вам районах, а потім обирайте.

Сервіс працює для того, щоб кожен замовник знайшов свого виконавця і навпаки. Спробуйте такий формат один раз – і ви залишитесь на Mapus.ua!

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt