Українська
User navigation
logout icon Вийти

Фотограф

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Фотограф

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Фотограф

Професійна фотосесія – постійний компонент урочистих подій. Однак зараз це ще й чудовий варіант подарунка до будь-якої події. Сімейна чи весільна, студійна чи на природі, індивідуальна чи групова – фотозйомка перетворить подію на пам'ятну. Знайдіть майстра на Mapus.ua та переконайтеся в цьому на власному досвіді, а розцінки фотографа завжди відомі заздалегідь.

Зйомка в студії або інший варіант – що краще?

Для кожного виду фотосесії є свої закони і досвідчений фотограф обов'язково підкаже, що краще і чому. Наприклад, у студії фотограф може виставити світло саме так, щоб все відповідало задуму, що на вулиці зробити неможливо. Але з іншого боку – найчастіше моделі в студії більш розкуті, ніж а вулиці.

Фотостудія – ідеальне місце, де відбувається портретна зйомка. А репортажна краще вийде на вулиці, і поза сумнівом, є ціла низка заходів, які вимагатимуть саме такого способу зйомки. Вартість послуг професійного фотографа залежить від виду зйомки, часу та інших обставин.

Добре, якщо у вас є ідея та улюблені локації, але професійний фотограф також може назвати місця, які не розтиражовані на фото, де буде і сюжетна лінія, і необхідний антураж. Знайти та замовити фотографа просто:

  • Створіть завдання на Mapus.ua і чекайте відповіді на нього – доведеться переглядати портфоліо тих, хто відгукнеться, а для початку потрібно буде зареєструватися в сервісі;
  • відберіть по позначках на мапі, фотографів, які пропонують свої послуги, а вже потім виберіть одного – хто сподобався найбільше.

Ціна на послуги фотографа залежатиме від нюансів завдання.

Ви фотограф або відеооператор – реєструйтеся та заробляйте!

Mapus.ua – чудовий спосіб показати всім мешканцям свого міста, що ви вмієте. Потрібно зареєструватися, а потім розмістити максимально повну інформацію про послуги. Портфоліо з роботами буде великою перевагою, адже дозволить майбутньому клієнту одразу визначити стиль, рівень та інші моменти, необхідні для співпраці.

Як правило, при виборі зйомок у студії важливі й такі моменти:

  • ціна за годину зйомки у студії або на природі;
  • які фотографії замовник отримає у результаті (кількість, обробка тощо);
  • Чи є обмеження або особливі умови.

Знайти фотографа на Mapus.ua просто та зручно!

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt