Українська
User navigation
logout icon Вийти

Обробка фотографій

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Обробка фотографій

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Обробка фотографій

У вас є фотографії, які потрібно обробити? На Mapus.ua ви легко знайдете спеціаліста, який зробить це швидко та недорого. Ретушер пропонує свої послуги у відповідь на створене завдання, а ціна за ретушування фото залежатиме від різних факторів.

Як правило, обробка фото на замовлення потрібна в тому випадку, якщо вони спочатку зроблені не професіоналом. Найчастіше це корекція кольору, зміна фону, але також поліпшення потрібні і в інших випадках:

  • Коли знімки старі і потрібно зробити реставрацію;
  • якщо з наявних знімків необхідно зібрати ефектний колаж;
  • якщо базова фотографія дуже хороша з погляду сюжету чи композиції, але чистка чи навіть фотомонтаж їй просто необхідні.

Ціна обробки фото обговорюється у кожному конкретному випадку.

Фотографії – пам'ять на папері

Сьогодні багато фотографів, які пропонують фотосесію з обробкою знімків, друком фотокниги чи постера тощо. Але що робити, якщо накопичилося багато знятих моментів із життя, які дуже хочеться зберегти у кращому вигляді? Фотограф може не лише знімати, а й обробляти, компонувати колажі, збирати сюжети в одну історію. На Mapus.ua можна знайти майстра своєї справи, причому зробити це двома варіантами:

  • опублікувати на сервісі завдання та відстежувати відповіді на нього – для цього потрібна реєстрація та трішки терпіння;
  • Переглядати профілі на мапі і відшукати фотографа або ретушера, який найбільше сподобався.

Почніть заробляти обробкою фото.

Ви - той самий фахівець, і вмієте перетворити непоказний знімок на шедевр? Зареєструйтесь та почніть працювати з Mapus.ua. Це доступно підтвердженим користувачам. Чим краще ви опишете всі свої вміння, тим швидше знайдеться замовник послуг, який знаходиться у відповідному районі міста. Вартість ретуші фото завжди можна обумовити заздалегідь.

Навіть якщо послуги з обробки фотографій – це хобі, можна зробити так, щоб воно почало приносити стабільний дохід. Нехай це буде небагато, але згодом ситуація зміниться, а накопичений досвід допоможе зміцнити своє матеріальне становище, набити руку та зібрати портфоліо, яке не соромно показати.

Mapus.ua – послуги ретушування фотографій у вашому районі

Фотограф або фахівець із ретуші – людина, яка вчасно зробить роботу та надасть замовнику ідеальні знімки, гідні того, щоб стати основою фотокниги чи яскравого колажу. На Mapus.ua завжди можна знайти того, хто підходить за місцезнаходженням або за тими послугами, які готовий виконати.

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt