Українська
User navigation
logout icon Вийти

Демонтаж споруд

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Демонтаж споруд

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Демонтажні роботи

Замовити демонтажні роботи можна у цьому розділі сервісу Мапус, де послуги пропонують десятки майстрів. Обирайте найближчого до вас виконавця на мапі, зв'яжіться з ним безпосередньо і домовтесь про терміни і ціну. Не забувайте, що бачити контакти виконавців можуть тільки авторизовані на сайті користувачі, із власним аккаунтом у сервісі. Увійдіть, це просто і не займе багато часу. 

Види демонтажних робіт 

Демонтажні роботи - широке поняття, яке має на увазі не просто знесення непотрібних конструкцій. Це і очищення поверхонь від покриттів, наприклад, шпалер або плитки, і зняття проводки, і розбирання дерев'яних будівель. Деякі з таких робіт вимагають практично ювелірної точності і відмінних володінь професійним інструментом, адже майстри повинні не просто щось демонтувати, а й зберегти цілісність поверхонь поруч, тобто зробити все максимально обережно. 

На Mapus.ua ви можете замовити будь-які роботи з демонтажу: 

  • Демонтаж стін, перегородок. Розбирання стін і перегородок проводять відповідно до чинного законодавства - воно встановлює заборону на знесення несучих конструкцій, а також вимагає узгодження при пробиванні віконних і дверних отворів у капітальних стінах. Демонтаж стіни може бути повним або частковим. 
  • Демонтаж плитки. Під час демонтажу важливо захистити наявні навколо меблі, сантехніку та інші речі. При знятті старої плитки використовуються зубило та молоток - якщо площа невелика, або ж перфоратор. Призначте роботи на час, в якій дозволяється, згідно законодавства України, проводити відповідні роботи, щоб не викликати невдоволення сусідів. 
  • Демонтаж стяжки. Це - один з етапів капітального ремонту. Складнощів у цей процес додає той факт, що всередині стяжки можуть перебувати різні комунікації, наприклад, система теплої підлоги або водовідведення. Як правило, зняття стяжки потрібно при її руйнуванні або у випадку, якщо виникла необхідність ремонту комунікацій. 
  • Демонтаж штукатурки. Ціна такої послуги залежить від площі стіни або стелі. При знятті штукатурки важливо не пошкодити стіну під шаром матеріалу, а також проводку, якщо вона прихована. Старий шар штукатурки зазвичай знімають, якщо покриття починає відходити від стіни. 
  • Демонтаж шпалер і інших покриттів. Намагаючись просто зірвати старі шпалери зі стіни, ви можете випадково видалити і штукатурку або шпаклівку під ними. Майстер проведе оцінку, наскільки міцно шпалери тримаються, а потім обере оптимальний спосіб демонтажу - сухий, за допомогою шпателю, або вологий. Інші покриття, як настінні, так і підлогові, теж мають свої особливості при демонтажі. 

Якщо вам потрібно повністю перетворити інтер'єр і зробити у квартирі ремонт, без демонтажних робіт не обійтися. І тільки професіонали можуть дати гарантію, що все пройде за планом, а значить, не доведеться нести додаткові витрати на відновлення пошкоджених конструкцій або речей. 

Як обрати майстра для демонтажних робіт на Mapus.ua?

Користувачі, які замовляють послуги за допомогою нашого сервісу, можуть обирати, як їм зручніше шукати виконавців. Варіантів два: 

  1. Створити завдання. Вкажіть, що потрібно зробити, спочатку коротко, наприклад, «демонтаж перегородки», а потім більш докладно. Якщо є можливість, обов'язково прикладіть фото, щоб фахівці могли визначити  матеріал, квадратуру, тобто попередньо зрозуміти, скільки часу їм знадобиться на виконання завдання, який інструмент буде потрібно. Після вам буде потрібно вказати ціну, а також терміни виконання завдання. Якщо згодні торгуватися, вкажіть це, посунувши повзунок у потрібне положення. Коли оголошення пройде перевірку модераторів, воно з'явиться за результатами пошуку виконавців і на мапі. 
  2. Знайти майстра на мапі. Це просто: шукайте піктограму із зображенням молотка, так відзначаються будівельні та оздоблювальні роботи. Радимо обирати серед тих, хто знаходиться ближче до адреси об'єкту, де необхідно виконати демонтаж. Тоді майстру буде легше до вас добиратися, а вам не доведеться довго його чекати. Запитайте прайс на демонтажні роботи відразу у декількох фахівців, щоб орієнтуватися по цінах. А потім, зупинившись на конкретній пропозиції, зв'яжіться з майстром безпосередньо і домовтеся про виконання робіт. 

Як переконатися, що майстер дійсно професійний і знає свою справу? Перш за все, рекомендуємо вибрати серед тих, хто має позначку «перевірений виконавець». Це означає, що фахівець надав адміністрації сервісу Мапус документи, що підтверджують його особу та кваліфікацію. Крім цього, звертайте увагу на досвід і заповнене портфоліо, відгуки.

Розцінки на демонтажні роботи приблизно однакові у всіх фахівців, головне - заздалегідь рішить, як будете сплачувати послуги. У будівництві і обробці існує практика поетапного розрахунку, яка вважається оптимальною і для замовника, і для виконавця. Перший не ризикує залишитися зі зруйнованою стіною і внесеною передоплатою за всі роботи, інший застрахований від не дуже сумлінного ставлення замовника. Демонтажні роботи, зазвичай, виконують ті ж майстри, що роблять ремонт. У них для цього є все необхідне: навички, інструмент, досвід.

Шукайте фахівця на Мапус, тут представлені надійні виконавці!

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt