Українська
User navigation
logout icon Вийти

Інші послуги

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Інші послуги

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Ремонтно-будівельні роботи

Зібрані, у цьому розділі сервісу Мапус, майстри пропонують доступні розцінки на ремонтно-будівельні роботи. Обирайте серед справжніх професіоналів своєї справи, яким під силу і косметичний ремонт, і капітальне будівництво. Домовляйтеся з виконавцями безпосередньо, це зручно!

Що вміють майстри, чиї послуги є на Мапус?

Ви можете замовити у них будь-які роботи, пов'язані з будівництвом і ремонтом:

  • Зовнішню обробку будинків, офісних будівель. Фахівці допоможуть підібрати оптимальні матеріали, складуть кошторис, виконають роботи і дадуть гарантію їх якості.
  • Демонтаж будівель і споруд. Довіряти знесення старих конструкцій краще професіоналам, у такому випадку ви і час заощадите, і багато будматеріалів можна буде використовувати повторно.
  • Роботи з системами вентиляції і кондиціонування. Хороша вентиляція - запорука комфортного життя у будинку або квартирі, відсутність вологості і, пов'язаних з нею неприємностей, на зразок цвілі. Тому першим етапом робіт має стати складання проекту системи з точними розрахунками.
  • Зведення стін, міжкімнатних перегородок. Такі будівельні роботи теж краще доручати фахівцям, вони знають, як правильно розрахувати навантаження на конструкцію і зробити її максимально надійною.
  • Внутрішнє оздоблення приміщень. Майстри візьмуться за укладку підлогового покриття, оздоблення стін, стель, монтаж дверей.
  • Ремонт під ключ - затребувана послуга у тих, хто хоче повністю позбутися будь-яких проблем з ремонтом у новобудові. Ідеально, якщо бригада будівельників і обробників працює за проектом, який враховує не тільки декоративну складову ремонту, але і прокладку інженерних мереж.

Як обрати фахівця для ремонту і будівництва?

Перше, на що зазвичай звертають увагу замовники, - це розцінки на будівельні роботи. У професіоналів, як правило, є власний прайс, в якому відображені всі види послуг, починаючи від стяжки підлоги і закінчуючи вирівнюванням стін. На основі цього прайсу складається кошторис, куди також включається вартість матеріалів.

Чим досвідченіші будівельники, тим дорожче коштують їхні послуги, зазвичай у таких майстрів графік зайнятий на кілька тижнів вперед.

Крім прайса на будівельні роботи, ми рекомендуємо орієнтуватися і на інші аспекти:

  • Складність завдання. Справитися з будівництвом перегородки із газобетону, наприклад, може майстер з невеликим досвідом, а зробити комунікації з прокладення в них електрики, вже має досвідчений професіонал із відповідною кваліфікацією.
  • Статус майстрів. Роботи по будівництву і ремонту виконують сотні фахівців, ті з них, які підтвердили свою особу і кваліфікацію, позначені на сайті Мапус як «перевірені виконавці». Хороші фахівці регулярно поповнюють портфоліо фотографіями своїх робіт, багато з них готові дати вам контакти попередніх замовників для отримання рекомендацій.

Замовляйте будівельні послуги на Мапус!

Наш сервіс допоможе вам швидко знайти кваліфікованих, досвідчених майстрів. Ви можете створити завдання, вказавши терміни і ціну завдання, щоб потім отримувати відгуки від виконавців. Або ж самостійно підібрати фахівця - для цього використовуйте мапу і клікайте на піктограми із зображенням молотка. Після цього зліва відкриється профіль обраного майстра, що пропонує будівельні послуги.

Ми не стягуємо комісію з користувачів і ніяк не обмежуємо їх взаємодію. Шукайте потрібного вам майстра, зв'язуйтеся з ним безпосередньо і домовляйтеся про взаємовигідну співпрацю!

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt