Українська
User navigation
logout icon Вийти

Виготовлення, монтаж і демонтаж сходів

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Виготовлення, монтаж і демонтаж сходів

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Виготовлення, монтаж, демонтаж сходів

Замовити виготовлення сходів у Києві, Харкові чи будь-якому іншому місті України ви завжди можете на сайті Мапус. Тут фахівці і замовники знаходять один одного і можуть спілкуватися безпосередньо, без посередників і комісій. Це зручно, спробуйте, все послуги на районі зібрані в одному місці, прямо на мапі. Інтуїтивно простий пошук дозволить швидко підібрати відповідного майстра із потрібною кваліфікацією або знайти роботу.

Виробництво сходів на замовлення - ідеальне рішення для вашого будинку.

Мало який приватний будинок обходиться без сходів. А якщо у вашому будинку два або більше поверхів, то ви напевно заклали вартість робіт з виготовлення сходів до бюджету ще на етапі проектування, що цілком розумно. Саме сходи будуть стилістично об'єднувати інтер'єри різних кімнат, стануть виразною деталлю обстановки.

Конструкція сходів може бути:

  • Гвинтова. Це оптимальне рішення, якщо місця для установки не дуже багато.
  • Маршова - у вигляді прямого, стаціонарного або поворотного маршу. Це найбільш поширений варіант, який підходить для будинків великої площі.
  • Криволінійною, з кутом обороту в 360 градусів. Екстравагантний вигляд таких сходів робить її акцентом інтер'єру.
  • На бильцях. Сходи, в якій сходинки кріпляться до стіни або до стержнів. В результаті сходи ніби планують у повітрі, виглядають легкими і невагомими.

Для виробництва сходів використовуються дерево (бук, сосна, інші тверді породи), метал, камінь, скло. Будь-майстер по сходах знає, що найбільшому зносу в конструкції піддаються ступені, тому вони повинні бути стійкими до стирання, ударів, механічних навантаженнь. Не менш важливі стійкість до вологи, миючих засобів, а також протиковзкі властивості.

Дізнайтеся розцінки на роботи зі сходами на Мапус!

Пропонуючи свої послуги, майстри у справі виготовлення сходів, завжди готові взятися навіть за нестандартне замовлення. Але враховуйте, що вартість монтажу сходів в будинку з незвичайним плануванням буде вище, так як фахівцеві потрібно провести безліч додаткових розрахунків, щоб  конструкція була максимально надійною і довговічною.

Тут ви також можете замовити демонтаж сходових маршів, довідатися про ціни будь-яких робіт з установки сходів і зв'язатися з обраним майстром оперативно та зручним для вас способом.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt