Українська
User navigation
logout icon Вийти

Покрівельні роботи

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Покрівельні роботи

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Покрівельні роботи

Якщо вам потрібен монтаж покрівлі, укладання черепиці або будь-які інші роботи з дахом, шукайте майстрів на Мапус! Тут свої послуги пропонують фахівці високого рівня, знайти їх можна на мапі або шляхом створення завдання. Сервіс Мапус не стягує комісію із замовників і виконавців, допомагає швидко налагодити пряме спілкування, щоб домовлятися про зручні та взаємовигідні умови співпраці.

Шукайте вигідні ціни на покрівельні роботи

Покрівельні роботи - широке поняття. Сюди входить все, що так чи інакше пов'язане з облаштуванням покрівлі, її ремонтом або демонтажем:

  • Розбирання старої покрівлі, якщо планується повна перебудова даху або будівництво мансардного поверху.
  • Монтаж обрешітки. Виробляється з урахуванням типу покрівлі, її конструкції, від цього ж залежить ціна на покрівельні роботи цього типу.
  • Монтаж покрівельного пирога - конструкція носить таку назву через багатошаровості. Це гідроізоляція, пароізоляція, утеплювач. На цьому ж етапі будується система вентиляції.
  • Укладання покриття. Профлист, черепиця, ондулін, профнастил - різноманітність покриттів дуже велика, вибирають їх з урахуванням бюджету, естетичних міркувань і кліматичних умов.

Крім цього, у процесі монтажу покрівлі можуть виконуватися і інші роботи: установка снігозатримувачів, вуличних світильників-софітів під кромкою покрівлі, системи обігріву, системи водостоку і так далі. Ціна на послуги по покрівельних роботах залежать від їх складності, професіоналізму виконавців, використовуваних матеріалів і застосовуваних технологій.

Замовте монтаж даху під ключ на Мапус!

Щоб найняти дійсно надійного майстра, ми рекомендуємо звертати увагу на перевірених виконавців. Цей статус означає, що користувач сайту Mapus.ua підтвердив свою особу і кваліфікацію документами. Обов'язково поцікавтеся відгуками, дізнайтеся, чи є у майстра рекомендації або контакти попередніх замовників, які могли б дати характеристику його роботі.

Розцінки на покрівельні роботи під ключ радимо запросити у кількох виконавців, щоб порівняти їх, а значить, і зорієнтуватися в середніх по ринку розцінках.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt