Українська
User navigation
logout icon Вийти

Віконні роботи

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Віконні роботи

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Віконні роботи

Хочете замовити встановлення відкосів на пластикові вікна або монтаж самих віконних конструкцій? Зробіть це швидко і без проблем на сайті Mapus.ua! Тут ви можете створити завдання, щоб отримувати відгуки майстрів, або ж написати потрібному фахівцю самостійно, обравши його на мапі. Шукайте послуги у себе на районі, це зручно і вигідно, адже наш сервіс не стягує комісії і ніяк не обмежує взаємодію замовника і виконавця.

Кращі майстри з ремонту вікон працюють на Мапус!

Якісні вікна - це запорука затишку та комфорту у домі. Вони захищають вас від вуличного шуму, пилу, негоди, спеки і холодів. Найбільш популярними є зараз металопластикові конструкції, що поєднують в собі цінову, довговічність і гарні ізолюючі властивості. Щоб такі вікна мали закінчений, естетичний вигляд, потрібно подбати про встановлення відкосів - так називають панелі, що закривають шви між рамою і отвором вікна. Крім декоративної функції, вони також виконують і іншу, захисну - закривають герметик, монтажну піну від зовнішніх впливів.

Замовити монтаж відкосів на вікна можна у будь-якого майстра, що займається ПВХ-конструкціями. Для внутрішнього монтажу зазвичай застосовується ПВХ-пластик у вигляді сендвіч-панелей, які відрізняються високою міцністю, стійкістю до зовнішніх впливів. Такий матеріал не втрачає початкового кольору з часом, не вигоряє під сонцем, легко миється.

Ціна роботи на відкоси з пластика залежить, перш за все, від складності завдання. Стандартне встановлення відкосів обійдеться недорого, в остаточний кошторис входить ціна самого матеріалу, обраного замовником, а також ціна роботи майстра. Вартість встановлення відкосів на вікна у Києві та інших містах приблизно однакова.

Знайдіть майстра з віконних відкосів у сервісі Мапус, це швидко!

  • Створіть завдання. Це займе кілька хвилин вашого часу, вам потрібно вказати, що потрібно зробити, скільки ви готові за це заплатити, а також визначитися з термінами. Після цього фахівці, що шукають роботу і зацікавлені у співпраці з вами, самі вам напишуть, подзвонять.
  • Замовте роботу з встановлення вікон або відкосів, знайшовши майстра на мапі свого міста чи району. Цей варіант підходить тим, хто хоче отримати результат якомога швидше.

 

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt