Українська
User navigation
logout icon Вийти

Опалення, печі та каміни

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Опалення, печі та каміни

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Опалення, печі та каміни

Шукаєте того, хто зробить встановлення або демонтаж печі у приватному будинку? Знайдіть фахівця з будівництва печей і камінів у сервісі Мапус, де свої послуги пропонують майстри з великим досвідом. Ми не стягуємо комісію з користувачів сайту, створюємо всі умови для комфортноі безпечного взаємодії. Спілкуйтеся безпосередньо без посередників!

Замовте послуги пічника швидко і недорого!

У фахівців ви можете попросити прайс-лист на монтаж опалення у будинку, замовити проект, а також самі роботи по встановленню твердопаливного, газового, пеллетного котлів. Майстри можуть запропонувати також створення печі барбекю для вашої альтанки в саду, печі для лазні, каміна, монтаж котла і радіаторів опалення, встановлення димоходу.

Ціна робіт по кладці печей і камінів залежить від професіоналізму виконавця, використовуваних матеріалів, загалом проекту. При цьому вкрай важливо, щоб фахівці строго виконували норми і вимоги пожежної безпеки, адже від цього буде залежати зручність і безпека експлуатації котла або печі.

Ми рекомендуємо вам обирати виконавців з числа перевірених - це означає, що вони підтвердили свою особистість і кваліфікацію адміністрації сервісу. При цьому ми просимо вас не переводити гроші до особистої зустрічі і складання договору із зазначенням термінів і остаточної вартості робіт.

Перш ніж обирати виконавця, порівняйте вартість робіт з опалення та водопостачання у кількох майстрів. Занадто низькі ціни не гарантія гарної якості - професіонали не будуть виконувати робиту  майже даром, адже вони зазвичай,  мають завдання на кілька тижнів, а то і місяців вперед.

Заробляйте з сервісом Мапус! Якщо ви - майстер з будівництва печей, камінів, монтажу опалювальних систем, створіть профіль у сервісі і знаходьте замовників на районі, поруч з будинком або майстернею. Це зручно - так ви економите час, додасте собі клієнтів поблизу. Не забувайте поповнювати профіль фото готових робіт, відгуками та рекомендаціями замовників.

Якщо хочете завжди опинятися в топі результатів пошуку у своїй категорії, отримайте статус преміум-виконавця. Він надасть вам і інші переваги: ​​ви зможете завантажити прайс-лист, де будуть вказані ціни на будівництво каміна під ключ і інші ваші послуги, інтегрувати профіль із соціальними мережами тощо.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt