Українська
User navigation
logout icon Вийти

Плиткові роботи

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Плиткові роботи

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Роботи з плиткою

Шукаєте розцінки на роботи з плиткою? У фахівців, що пропонують свої послуги у сервісі Мапус, доступні ціни! Обирайте виконавця зручним для вас способом: шляхом створення замовлення або простим пошуком на мапі. Ми робимо все, щоб послуги на районі були ближче! Якщо потрібно звернутись до інших користувачів сайту безпосередньо, для цього вам необхідно авторизуватись. Це не займе багато часу - вкажіть ім'я, адресу пошти та телефон, а потім підтвердіть номер. Це дозволить вам бачити контактні дані виконавців і замовників.

Дізнайтеся ціну на укладку плитки і домовтеся про терміни

Розцінки на цей вид оздоблювальних робіт залежать від їх складності: укладати плитку на підлогу простіше, тому це і дешевше, ніж укладання на стіну. Робота з дорогими матеріалами, такими як керамограніт, оцінюється вище, ніж робота зі звичайною плиткою.

Крім цього, сумарна вартість роботи плиточника враховує площу приміщення або вуличних майданчиків, кількість кутів, тип розкладки і умови. Як правило, майстру потрібно особисто оглянути об'єкт, щоб оцінити фронт робіт і назвати суму.

Щоб замовити заміну плитки на підлозі, укладання її у ванній кімнаті або у іншому приміщенні, а також демонтаж кахельної плитки, ви можете:

  1. Створити завдання. Не забудьте детально описати завдання для виконавців: вказати площу стіни або підлоги, вид матеріалу, терміни, в які ви плануєте вкластися. Відзначте, чи готові ви торгуватися, або ж ціна остаточна.
  2. Знайти майстра на мапі. Відкривайте мапу на головній сторінці та шукайте майстрів поруч з будинком. Якщо ви авторизовані на сайті, то побачите у профілі виконавця його контактні дані та зможете відразу зв'язатися з ним, щоб дізнатися ціну укладання клінкерної або будь-який інший плитки.

Знайдіть нових замовників на сервісі Мапус

Якщо ви - майстер з укладання плитки і знаєте, що вмієте робити свою справу добре, обов'язково створіть профіль у нашому сервісі. Він стане для вас джерелом потоку клієнтів, особливо якщо ви витратите трохи часу на заповнення портфоліо і отримаєте статус перевіреного виконавця, щоб підвищити довіру замовників.

Скачайте мобільний додаток, щоб завжди мати можливість оперативно відгукуватися на завдання замовників, і тоді ви не втратите найвигідніші пропозиції роботи.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt