Українська
User navigation
logout icon Вийти

Ремонт під ключ

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Ремонт під ключ

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Ремонт квартир під ключ

Замовити якісний ремонт під ключ - це просто, якщо використовувати для пошуку майстрів сервіс Mapus.ua! Тут свої послуги пропонують фахівці в самих різних сферах, включаючи підготовку приміщень, електрику, дизайн і багато іншого. Ми пропонуємо замовникам і виконавцям спілкуватися і домовлятися безпосередньо, надаємо зручний майданчик для пошуку роботи і послуг.

Ремонт квартир під ключ - етапи робіт

Будь-який ремонт, чи просто оновлення інтер'єру зі зміною обклеювання стін або серйозне перепланування зі знесенням перегородок, починається з проекту і кошторису. Це - перший і дуже важливий етап, на якому визначаються з матеріалами і їх кількістю, видом і послідовністю робіт, за ним йдуть інші:

  • Демонтаж конструкцій і покриттів, якщо він необхідний. Знімаються старі дверні та віконні блоки, видаляються шпалери, ламінат, лінолеум, демонтується сантехніка - все те, що планується замінити. Будівельне сміття виноситься, поверхні зачищаються, знепилюються і грунтуються за потребою.
  • Проводяться роботи із прокладання інженерних мереж. Це розводка труб опалення, каналізації та водопостачання, прокладка електричних кабелів, штроблення стін під них, укладання водяного або електричного теплого полу.
  • Наступний етап ремонту квартири під ключ - утеплення і звукоізоляція. Якщо ремонт робиться у новобудові, радимо відразу подумати над цим питанням, адже у більшості нових будинків занадто гарна чутність. Зробивши звукоізоляцію, ви заздалегідь убезпечите себе від сусідського шуму і попередите скарги на шум зі свого боку.
  • Після того, як поклали кабелі і шар звукоізоляції, приступають до вирівнювання стін, стель і заливки підлоги, оштукатурювання та шпаклювання. Оштукатурення стін краще робити по маяках, так можна добитися ідеальних кутів в 90 градусів і вертикальності поверхонь. Перед заливкою підлоги необхідно ретельно прибрати пил з усіх поверхонь. Для заливки підлоги можна використовувати спеціальний склад - наливну підлогу, який має здатність самовирівнюватися, або ж більш дешеву цементно-піщану суміш.
  • Комплексний ремонт має на увазі також обробку, її починають з ванної та туалету - там будуть проходити найбільш пилові, брудні роботи з використанням будівельних сумішей, цементу. Для обробки приміщень з підвищеною вологістю вибирають максимально гігієнічні, вологостійкі матеріали. Вони повинні легко митися і дезінфікуватися.
  • Після ванної та туалету можна переходити до решти кімнат: укладання підлогових покриттів, наклеювання шпалер, фарбування стін або обробка декоративною штукатуркою, рідкими шпалерами.
  • Часто в ремонт під ключ у Києві та інших містах включають також закупівлю меблів, побутової техніки, її встановлення та підключення. Це особливо зручно для тих, хто переїжджає до новобудови і готовий витратитися на нові речі. Вам залишиться лише в'їхати разом з усією родиною і домашніми вихованцями, занести особисті речі, книги і кімнатні рослини.

Замовити ремонт квартири - це легко!

Найголовніше в ремонті, який робиться чужими руками, - правильно вибрати виконавців. Для комплексної обробки, повного перепланування і ремонту з нуля в новобудові рекомендуємо вибирати майстрів, які працюють в команді, бригадою - так вам не доведеться окремо шукати сантехніка, електрика, штукатура і інших фахівців, всім цим будуть займатися професіонали.

Ось кілька рекомендацій, які ми пропонуємо використовувати при пошуку фахівців:

  • Перед тим, як замовити комплексний ремонт квартири під ключ, з'ясуйте порядок цін на роботи та матеріали. Зв'яжіться з декількома майстрами за допомогою Мапус з числа перевірених виконавців і запросіть у них прайс на послуги. Занадто низькі ціни повинні вас відлякати - справжні профі ніколи не будуть працювати майже задарма.
  • Орієнтуйтеся не тільки на ціни, але і на досвід майстра. Запитайте, чи є у нього портфоліо, рекомендації від минулих замовників, фотографії виконаних робіт. Чим охоче фахівець ділиться такою інформацією, тим більше йому можна довіряти.

Ремонт під ключ багато в чому зручний для власника житла, адже йому не доводиться кожен раз наймати окремих фахівців для кожного виду робіт. При цьому важливо пам'ятати, що навіть досвідчені майстри можуть зробити помилку і виконати роботу не надто якісно. Як з цим боротися? Перш за все, не кидайте все на самоплив. Не розраховуйтесь з виконавцями заздалегідь, внесить аванс на матеріали, а за роботу сплачуйте за фактом виконання. Перед оплатою обов'язково перевірте якість зробленого і, якщо знайшли недоліки, вимагайте їх усунення.

Такі масштабні послуги, як ремонт квартири під ключ у Києві, Харкові, Миколаєві та інших містах, обов'язково супроводжуйте підписанням договору. У ньому повинні бути чітко прописані терміни для кожного етапу, штрафні санкції за їх зрив, гарантійний термін служби ремонту. Договір важливий для обох сторін, адже він захищає їх інтереси і може служити підставою для судового рішення спірних питань в тому випадку, якщо вони все ж виникнуть.

На сайті Мапус зручно шукати виконавців, а майстрам - обирати замовлення для ремонту квартир в своєму населеному пункті. Фахівцям ми рекомендуємо регулярно оновлювати профіль, розміщувати в ньому фото виконаних замовлень і відгуки замовників. Так користувачам сайту буде простіше довірити роботу саме вам, а значить, ви не залишитеся без завдання.

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt