Українська
User navigation
logout icon Вийти

Будівництво

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Будівництво

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Будівництво

Замовити будівельні послуги за прийнятними цінами ви завжди можете в сервісі Мапус - тут виконавці і замовники спілкуються без посередників. Ми допомагаємо користувачам знаходити і пропонувати послуги на районі, поруч із будинком, щоб вони могли економити і заробляти. Відкривайте мапу на головній сторінці сайту і шукайте перевірених майстрів з відгуками, великим досвідом і доступними цінами.

Будь-які види будівельних робіт замовте через Мапус.

Якщо вам потрібно побудувати будинок, баню, гараж або альтанку, виконати оздоблювальні роботи у квартирі, наймайте професіоналів. По-перше, це вбереже вас від безлічі помилок, заощадить час, недешеві матеріали, сили і нерви. По-друге, робота фахівців, як правило, набагато якісніше, а значить, результат буде служити довше.

Знайти будівельну бригаду або майстра, який працює поодинці, на сайті Мапус просто, зробіть це зручним для вас способом:

  • На мапі. Інтуїтивно зрозумілий алгоритм пошуку допоможе вам швидко визначитися з виконавцями - коли ви натискаєте на піктограму, зліва від мапи відкривається профіль майстра. Там можна подивитися прайс-лист на будівельні роботи, дізнатися, на чому спеціалізується людина, які послуги пропонує.
  • Із завданням. В цьому випадку ви виступаєте у ролі замовника, а майстри можуть відгукуватися на ваше завдання і пропонувати вигідні для вас умови співпраці. Спочатку рекомендуємо зорієнтуватися в розцінках на будівельні роботи, щоб запропонована вами ціна не виявилася занадто низькою і не відлякала потенційних виконавців.

Вартість будівельно-оздоблювальних робіт у кожному випадку визначається індивідуально, з урахуванням особливостей проекту. При цьому у всіх майстрів зазвичай є прайс з усередненими розцінками на кожен вид робіт: зведення або демонтаж стін, установку віконних блоків, заливання підлоги, укладання плитки тощо.

Після співпраці з майстром ми просимо вас залишити відгук про його роботу, щоб іншим користувачами сайту було простіше орієнтуватися у великій кількості пропозицій. Хороший відгук підвищить рейтинг виконавця, а значить, і допоможе йому знаходити нових замовників.

Мапус - це всі послуги на районі, у тому числі і будь-які будівельно-оздоблювальні роботи. Якщо у вас ще немає облікового запису у сервісі, саме час його завести!

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt