Українська
User navigation
logout icon Вийти

Установка і ремонт дверей

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Установка і ремонт дверей

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Встановлення дверей

Замовте швидке і якісне встановлення дверей на сервісі Мапус, де свої послуги пропонують майстри з різних міст. Наш сервіс створений для швидкого пошуку замовників і виконавців для будь-яких завдань, включаючи роботи по ремонту квартир і офісів, внутрішньому і зовнішньому оздобленню, ремонту та реставрації дверей. Для замовлення послуги з майстром можна зв'язатися безпосередньо, а можна створити завдання і отримувати відгуки фахівців, які зацікавлені у вашій пропозиції.

Встановлення, реставрація та ремонт дверей

Міжкімнатні та вхідні двері - обов'язковий елемент будь-якого інтер'єру. І, звичайно, термін служби дверей залежить від правильності їх монтажу. Досвідчені майстри знають, що мінімальним набором інструментів тут не обійтися, до того ж складність монтажу визначається ще й типом дверного полотна, особливостями конструкції.

Установка міжкімнатних дверей повинна проводитися за всіма правилами:

  • Роботи починають після остаточного ремонту та прибирання у  приміщеннях. В іншому випадку полотно може набрати вологу з повітря і розбухнути, втративши свою геометрію.
  • Перед установкою перевіряються всі комплектуючі: перевіряються розміри полотна, оглядається дверний блок, фурнітура.
  • Брус можливо запілювати під прямим кутом або під кутом в 45 градусів. При цьому саморізи вкручуються перпендикулярно зрізу. Збирають коробку тільки на рівній і чистій поверхні.
  • Після переходять до установки фурнітури - ручки, замку, отворів для запірного механізму. Стандартна висота установки ручки - 90-110 см від підлоги, але при необхідності або за бажанням її можна розмістити вище або нижче.
  • Щоб отвори в полотні під петлі були розташовані точно на своїх місцях, рекомендується просвердлювати їх прямо через накладку для петель. Останній етап - закріплення полотна в коробці і перевірка ходу двері, а також заповнення пустот і щілин монтажною піною.

Установка металевих вхідних дверей теж має свої особливості, із-за великої ваги полотна працювати часто доводиться удвох. Перед монтажем важливо ретельно очистити дверний отвір від залишків штукатурки, утеплювача, а також перевірити вертикальність стін.

Крім монтажу, фахівці також пропонують послуги з ремонту дверей. Вони можуть замінити зламаний замок, фурнітуру, підтягти ослаблені петлі, відреставрувати саме полотно, замінивши на ньому шпон або скляну вставку.

Замовте установку вхідних та міжкімнатних дверей на Мапус!

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt