Українська
User navigation
logout icon Вийти

Вентиляція і кондиціонування

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Вентиляція і кондиціонування

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Монтаж системи вентиляції 

Представлені, у цьому розділі сервісу Мапус, майстри, пропонують послуги з монтажу системи вентиляції та кондиціонування. З будь-яким з виконавців ви можете зв'язатися безпосередньо, без посередників, щоб домовитися про терміни і ціну завдання. Ми не стягуємо комісію з користувачів і ніяк не обмежуємо їх взаємодію, тому тут зручно шукати замовників і виконавців найрізноманітніших послуг.  

Замовте монтаж кондиціонерів на Mapus.ua  

Чисте свіже повітря - обов'язкова умова комфортного перебування у приміщенні. Тому система вентиляції повинна працювати безперебійно. Якщо вам потрібно виконати якісь роботи з такою системою, звертайтеся до фахівців - вибирайте з тих, хто вже має досвід і знаходиться поблизу від вас. Так вам не доведеться витрачати час на очікування, а майстру - на дорогу.  

Які послуги пропонують фахівці? 

 Установку кондиціонерів. Монтаж такого обладнання повинен проводитися не тільки з дотриманням техніки безпеки, але і будівельних норм. Сам процес установки складається з двох частин: монтажу зовнішнього блоку і внутрішнього блоку. Якщо мова йде про встановлення обладнання на високому поверсі, працювати зовні на будівлі повинні промислові альпіністи у спеціальній обв'язці. Якщо потрібно замінити пошкоджений прилад, такі майстри виконають і демонтаж кондиціонера, а потім встановлять на його місце нове обладнання. 

Обслуговування кондиціонерів. Щоб прилад працював справно і виконував свою задачу, кондиціонер потрібно регулярно обслуговувати: перевіряти робочий тиск, виявляти виток фреону, якщо він є, видаляти накопичений вуличний пил, який містить мікроби. 

Монтаж систем вентиляції. Сама вентиляція може бути витяжна, тобто такою, що тільки видаляє з повітря забруднення, наприклад, кіптяву, сигаретний дим, неприємні запахи, або ж припливно-витяжною. В останньому випадку повітря очищується не тільки за рахунок видалення домішок, але і за рахунок додаткового обсягу - ці системи вентиляції оптимальні для приватних будинків, офісних будівель, торгових центрів та інших об'єктів інфраструктури з великою кількістю відвідувачів. Ціна монтажу вентиляції визначається складністю проекту. При необхідності можна також замовити обслуговування вентиляції, наприклад, усунення засмічень, через які пропала тяга. 

Як знайти майстра для установки кондиціонера? 

Як правило, магазини, що продають побутову техніку, пропонують послугу монтажу. Але ціна у них зазвичай вище, ніж у майстрів, які працюють на себе. Тому в багатьох випадках замовники вважають за краще мати справу зі сторонніми фахівцями, головне, щоб у них був відповідний досвід і інструмент. 

Ось кілька рекомендацій, як шукати виконавця в сервісі Мапус: 

Якщо належить виконати складні роботи, наприклад, установку кондиціонера у Києві, Харкові та інших містах у висотці, обирайте майстрів серед тих, у кого є спорядження і досвід промислового альпінізму. З простим завданням, такий як монтаж витяжки, легко впораються і фахівці без особливої ​​підготовки.

Шукайте майстрів на мапі поряд з собою - це зручно, тому що більшість виконавців бажали б працювати у певному районі. Відповідно, їм для установки кондиціонера не доведеться їхати далеко. 

Якщо не знаєте, як обрати одного фахівця серед кількох, віддавайте перевагу майстрам зі статусом «перевірений виконавець». Це означає, що вони підтвердили свою особу і кваліфікацію документами. 

Не поспішайте передавати майстру аванс до початку робот і не відправляйте гроші заздалегідь. Не забувайте, що сумлінні виконавці ніколи не оцінюють складність роботи «на око», не побачивши масштаб завдання наживо. 

У сервісі Мапус замовники і виконавці можуть спілкуватися безпосередньо, щоб домовитися про ціну і терміни виконання завдання. При цьому замовник може сам шукати майстрів для монтажу кондиціонера або системи вентиляції, або ж створити завдання і отримувати відгуки. Другий варіант зручніше тим, що ви самостійно встановлюєте терміни і вартість роботи майстра, а ті, хто відгукується на замовлення, згодні на такі умови. Якщо ви не впевнені, що добре орієнтуєтеся в порядку цін, можете поставити позначку, що готові торгуватися.

 

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt