Українська
User navigation
logout icon Вийти

Промисловий альпінізм

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Промисловий альпінізм

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Промисловий альпінізм

Представлені у цьому розділі сервісу Мапус майстри пропонують послуги з промислового альпінізму. З будь-яким із виконавців ви можете зв'язатися безпосередньо, без посередників, щоб домовитися про терміни та ціну завдання. Ми не стягуємо комісію з користувачів і ніяк не обмежуємо їхню взаємодію, тому тут зручно шукати замовників та виконавців різних послуг.

Звертайтеся до фахівців - вибирайте з тих, хто вже має досвід і знаходиться поблизу вас. Так вам не доведеться витрачати час на очікування, а майстру на дорогу.

Які послуги пропонують спеціалісти?

  • Встановлення кондиціонерів. Монтаж такого обладнання повинен проводитися не лише з виконанням заходів техніки безпеки, а й з дотриманням будівельних норм. Сам процес встановлення складається із двох частин: монтажу зовнішнього блоку та внутрішнього блоку. Якщо йдеться про встановлення на високому поверсі, працювати зовні будівлі мають промислові альпіністи у спеціальній обв'язці. Якщо потрібно замінити прилад, що відпрацював свій термін, майстри також виконають демонтаж кондиціонера, а потім встановлять на його місце нове обладнання.
  • Обслуговування кондиціонерів. Щоб прилад працював справно і виконував своє завдання, кондиціонер потрібно регулярно обслуговувати: перевіряти робочий тиск, виявляти витоки фреону, якщо вони є і, звичайно, видаляти вуличний пил, що накопичився, що містить хвороботворні мікроби.
  • Монтаж систем вентиляції. Сама вентиляція може бути витяжною, тобто такою, яка тільки видаляє з повітря забруднення, наприклад, кіптява, сигаретний дим, неприємні запахи, або ж припливно-витяжний.В останньому випадку повітря не очищається не тільки за рахунок видалення домішок, але й за рахунок притоку додаткового об'єму – ці системи вентиляції є оптимальними для приватних будинків, офісних будівель, торгових центрів та інших об'єктів інфраструктури з великою кількістю відвідувачів. Ціна монтажу вентиляції визначається складністю проекту. При необхідності можна замовити обслуговування вентиляції, наприклад, усунення засорів, через які зникла тяга, також за допомогю промислових альпіністів.

Як шукати виконавця у сервісі Мапус:

  • Якщо виконати складні роботи, наприклад, встановлення кондиціонера в Києві, Харкові та інших містах у висотці, обирайте майстрів серед тих, хто має спорядження та досвід промислового альпінізму. З простим завданням, таким як монтаж витяжки, легко впораються фахівці без особливої ​​підготовки.
  • Шукайте майстрів на мапі поруч із собою – це зручно, оскільки більшість виконавців воліють працювати у певному районі.
  • Якщо не знаєте, як обрати одного фахівця серед кількох, віддавайте перевагу майстрам зі статусом «перевірений виконавець». Це означає, що вони підтвердили свою особу та кваліфікацію документами.

Не поспішайте передавати майстру аванс до початку роботи і в жодному разі не надсилайте гроші на картку заздалегідь.

У сервісі Мапус замовники та виконавці можуть спілкуватися безпосередньо, щоб домовитися про ціну та термін виконання завдання.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt