Українська
User navigation
logout icon Вийти

Репетитор англійської мови

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Репетитор англійської мови

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Репетитор англійської мови

Знайти вчителя англійської мови, що працює з учнями різного віку, ми пропонуємо вам в сервісі Мапус. Тут ви можете зв'язуватися з іншими користувачами безпосередньо, замовляти у них послуги без будь-яких комісій і переплат. Шукайте потрібного фахівця на карті свого району!

Приватні уроки англійської мови - зручно і корисно

Добре знання англійської мови відкриває перед людиною величезні можливості: він може читати кращі світові бестселери в оригіналі, насолоджуватися голосами улюблених акторів у серіалах і фільмах, спілкуватися з носіями мови на форумах і під час подорожей. Але шкільні знання англійської обмежені програмою, до того ж у підручниках часто використовуються застарілі норми і правила, якими носії практично не користуються. Англійська мова - рухлива, пластична, швидко мінлива мова. Заняття з репетитором допоможуть освіжити знання, вивчити нові фрази, розібратися зі сленгом або фразеологізмами, якими наповнена англійська.

Викладач англійської мови допоможе у різних випадках:

  • Якщо школяр не встигає за програмою, або хоче отримати знання понад те, що є в підручниках, підготуватися до іспитів, контрольних робіт.
  • Якщо ви хочете підготуватися до здачі іспиту IELTS чи TOEFL. Сертифікат про успішну здачу такого тесту часто потрібен студентам, що виїжджають вчитися за кордон до вищих навчальних закладів, де викладання ведеться англійською, співробітниками міжнародних корпорацій.
  • Якщо ви збираєтеся вивчати мову в якості хобі, щоб спілкуватися з людьми з усього світу, або просто тренувати мозок.

У будь-якому з цих випадків ціна послуг репетитора з англійської мови буде різною: чим складніше рівень необхідної підготовки, тим дорожче будуть заняття. Але не забувайте: ви платите за приватні уроки, де вас ніхто не відволікає, а вся увага вчителя направлено тільки на вас. Це набагато ефективніше групових занять в мовних школах, адже у викладача є можливість детально розібрати з вами кожну помилку.

Вчителям англійської мови ми рекомендуємо створити профіль на Мапус, щоб знаходити учнів поблизу від себе. Заповнивши профіль відгуками і корисною інформацією про себе, ви дасте можливість замовникам краще пізнати вас, а отримавши статус перевіреного виконавця, підвищите довіру до себе.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt