Українська
User navigation
logout icon Вийти

Репетитор італійської мови

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Репетитор італійської мови

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Репетитор італійської мови

Потрібен репетитор з італійської? Обирайте викладача у сервісі Мапус, не сплачуйте комісії та спілкуйтеся безпосередньо, без посередників та обмежень. Ми допомагаємо замовникам та виконавцям знаходити один одного на районі, поблизу будинку чи місця роботи, підтримуємо розвиток підприємництва та робимо послуги доступнішими та ближчими!

Від чого залежить вартість роботи репетитора італійської мови?

Ціна занять з викладачем залежить від кількох аспектів:

  • Вашого початкового рівня знань. Якщо ви починаєте вивчати мову з нуля, курс триватиме довше, а значить, і коштуватиме дорожче.
  • Рівень знань, якого ви прагнете. Одна справа — вивчити мову на побутовому рівні, щоб без проблем спілкуватися з італійцями під час відпустки, робити замовлення у ресторані чи покупки у магазині. Інша – опанувати мову на тому рівні, коли можна вільно розмовляти з носіями на будь-які теми, включаючи професійні.
  • Типу занять. Репетитор італійської мови може займатися з вами індивідуально або запропонувати уроки в невеликій групі. Ще один важливий фактор – особисті зустрічі чи онлайн-спілкування. Якщо займатиметеся очно, то можете домовитися з репетитором про виїзд до вас (тут ціна буде вищою) або про заняття на його території.
  • Досвід репетитора. Чим більший досвід викладача, що більше у нього регалій, дипломів, звань, то дорожче коштуватимуть уроки. А ось займатися зі студентом і навіть носієм, який не є професійним учителем мови, можна набагато дешевше. Але не забувайте, що, окрім знання граматики та словникового запасу, для викладача важливе ще й уміння зрозуміло пояснювати інформацію, доносити її до учнів.

Як знайти репетитора з італійської мови на Mapus.ua?

Все просто: ви створюєте завдання, або знаходите виконавця на мапі свого міста/району. Перший варіант зручний тим, що вам не доведеться шукати викладачів самостійно – коли ваша заявка з'явиться на мапі та по результатах пошуку завдань, репетитори самі зв'язуватимуться з вами.

Другий варіант оптимальний для тих, кому репетитор італійської мови потрібний терміново. Просто відкривайте мапу, знаходьте на ній піктограму із зображенням шапочки випускника, а потім клацніть. Зліва від мапи відкриється профіль виконавця з детальним описом його послуг, розцінками та контактами.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt