Українська
User navigation
logout icon Вийти

Репетитор польської мови

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Репетитор польської мови

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Репетитор польської мови

Близькість Польщі до України дає можливість нашим співвітчизникам не лише подорожувати цією країною, а й шукати там хорошу роботу. А для отримання такої роботи потрібне знання мови, тому послуги репетиторів польської мови зараз дуже потрібні. Знайти такого фахівця ви завжди можете у сервісі Мапус, де спілкування замовників та виконавців відбувається безпосередньо, без посередників.

Кращі репетитори польської мови до ваших послуг

Приватні викладачі польської мови пропонують свої послуги дітям, а також дорослим. Заняття при цьому можуть проходити онлайн, тобто у дистанційному форматі, або ж під час особистої зустрічі. Деякі викладачі виїжджають до учнів додому, інші приймають у себе. На Mapus.ua ви обов'язково знайдете репетитора, з яким можна буде домовитися про зручні для вас умови занять.

Ціна послуг репетитора польської мови залежить від того, який рівень підготовки в учня спочатку, а також якого рівня знань він хоче досягти. Одна річ — вивчати мову просто для себе, зовсім інша — готуватися до іспиту,  для переїзду до Польщі або пошуку роботи.

Щоб знайти репетитора з польської мови, користувачі сервісу Мапус можуть:

  • Створити завдання. Це зручний варіант, якщо ви поспішаєте з початком навчання. Вкажіть у завданні, коли хочете розпочати заняття, скільки готові платити за урок чи весь курс. Не забудьте докладніше описати, який ваш сьогоднішній рівень знань мови, чого ви прагнете.
  • Знайти виконавця на мапі. Це найпростіший варіант, коли домовитися з викладачем потрібно якнайшвидше. Натиснувши на піктограму, ви зможете переглянути профіль користувача, його розцінки. Якщо ви авторизовані на сайті, то відразу побачите і контактні дані. Якщо ви чудово володієте польською, створіть профіль виконавця у нашому сервісі та пропонуйте свої послуги за тією ціною, яка видається вам справедливою. Не забувайте поповнювати профіль відгуками учнів, рекомендуємо також набути статусу перевіреного виконавця, це підвищує довіру з боку замовників.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt