Українська
User navigation
logout icon Вийти

Репетитор шведської мови

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Репетитор шведської мови

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Репетитор шведської мови

 Знайти хорошого репетитора зі шведської мови нескладно, якщо використовувати можливості сервісу Мапус — просто відкривайте мапу свого району, знаходьте піктограми із зображенням шапочки випускника та дивіться, які послуги пропонують викладачі. Інше рішення — створити завдання, в якому описуються ваші побажання, зазначається, скільки ви готові заплатити за заняття. Обидва варіанти по-своєму зручні для замовників.

Знайдіть репетитора шведської для себе або дитини

Шведська - не найпопулярніша мова для вивчення, що, втім, не скасовує потреби в нєї для багатьох наших співвітчизників. Гідне знання мови дозволить претендувати на престижну роботу у Швеції, а також знайти своє місце у соціумі у випадку переїзду туди. Хтось вивчає мову, щоб краще дізнатися про культуру країни, хтось — щоб вільно подорожувати та спілкуватися з носіями.

Найефективніший спосіб вивчення іноземних мов – заняття з репетитором. На відміну від навчальних курсів та мовних шкіл, де уроки часто проводяться в групах, навчання з репетитором проходить віч-на-віч, а отже, вчитель всю свою увагу приділяє єдиному учневі.

Репетитор шведської може займатися з вами при особистих зустрічах на своїй або вашій території, популярні також онлайн-заняття через Зум або Скайп, під час яких співрозмовники знаходяться кожен у себе вдома. Головне для таких уроків – стабільний доступ до інтернету та тиша в кімнаті, щоб вас нічого не відволікало. Варіант дистанційного навчання особливо підходить мешканцям невеликих міст, тому що репетитора для очних занять із гарним знанням шведського в них знайти складно.

Багато репетиторів шведської та інших іноземних мов пропонують безкоштовне пробне заняття – воно корисне і для учнів, і для самих викладачів. Учень на пробному уроці може зрозуміти, чи підходить йому методика навчання, чи доступна інформація. А вчитель визначає рівень знань учня, його здатність до навчання, засвоєння нового.

На сайті Mapus.ua ви можете знайти як досвідченого викладача, так і випускника чи студента мовного вишу. Ми рекомендуємо обирати перевірених виконавців, які підтвердили свою особу та кваліфікацію. Не забудьте залишити відгук про тих, з ким встигли позайматися - це допоможе іншим користувачам сервісу.

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt