Українська
User navigation
logout icon Вийти

Репетитор турецької мови

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Репетитор турецької мови

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Репетитор з турецької мови

Добре знання турецької мови знадобиться не тільки під час туристичних поїздок до цієї сонячної та гостинної країни. У Туреччині активно розвиваються різні сфери економіки, зокрема будівництво, тому там охоче наймають іноземців. Але для побудови кар'єри та безпроблемного спілкування з оточуючими потрібно знати мову. Знайти репетитора турецької ми пропонуємо у сервісі Мапус — це зручний інструмент для замовлення будь-яких послуг, а також для заробітку на тому, що ви вмієте.

Репетитори турецької мови для дорослих та дітей.

Для дорослих також є такі послуги, просто заняття будуються інакше. З дітьми викладач займається в ігровій формі, допомагає їм краще засвоювати матеріал. Методики для дорослих різноманітні — метод Шехтера ґрунтується на переході від теорії до практики, метод Уміна — на промовлянні та слуховому сприйнятті іноземних фраз. Конкретний спосіб обирається в залежності від початкового рівня підготовки учня, його здібностей до вивчення мови, пам'яті.

Знайти репетитора з турецької мови у сервісі Мапус ми пропонуємо зручним для вас способом:

  1. Ви можете створити завдання. Це гарне рішення, коли репетитора шукати на мапі ніколи. Ви отримуватимете відгуки і зможете обрати того виконавця, який здається вам більш компетентним, досвідченим. Головне - встановити справедливу ціну за заняття, інакше відгуків можна не дочекатися.
  2. Ви можете знайти виконавця на карті, обравши відповідну категорію послуг. Усі репетитори та викладачі позначаються піктограмою у вигляді шапочки випускника. Якщо ви авторизовані на сайті Мапус, то ви відразу побачите контактні дані.

Репетитори ведуть заняття очно (на виїзді або у себе) або дистанційно, обрати відповідний формат навчання ви можете самі. Доступні курси турецької для початківців, ділової лексики тощо. Чимало хто також надає послуги перекладу текстів, документів.

Якщо ви чудово знаєте турецьку мову та хочете заробляти на цьому, зареєструйтесь у сервісі Мапус, де зібрані всі послуги на районі. Отримайте статус перевіреного виконавця, щоб отримати більше замовлень. А опинитися у верхніх рядках рейтингу допоможе статус преміум.

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt